HomeTv dünyasiÜNLÜ OYUNCU YASAK ELMA DİZİSİNE DAHİL OLDU!

ÜNLÜ OYUNCU YASAK ELMA DİZİSİNE DAHİL OLDU!

ÜNLÜ OYUNCU YASAK ELMA DİZİSİNE DAHİL OLDU!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşı dizisinde oynayan Berk Oktay diziden ayrıldığını duyurmuştu. Ünlü oyuncu yine Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi ile izleyici karşısına çıkacak. Dizide Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay sosyal medya hesabından veda paylaşımında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Savaşçı dizisinden ayrılacağı konuşulan Berk Oktay dizi ile ilişkisinin resmen bittiğini duyurdu. Dizide Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay’dan ayrılık açıklaması geldi. Yine Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi ile anlaşan Oktay, dizide Çağatay karakterine hayat verecek.

AYRILDIĞINI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
Berk Oktay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Savaşı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Oktay yaptığı paylaşımda: “Herkese merhabalar. 99 bölüm boyunca ekranda kalıp, zirvede yer alma başarısı göstermiş, çekimlerine ilk başladığımız günden itibaren büyük bir özveriyle ve üzerimde taşıdığım üniformanın hassasiyetiyle çalıştığım ve başarısında pay sahibi olduğumu düşündüğüm #savaşçı adlı dizimizden ayrılma kararı aldım. Bu kararımın gerekçeleri hakkımda spekülatif bir açıklama olmadığı müddetçe, iş ahlakım sebebiyle ‘kol kırılır, yen içinde kalır’ prensibimde saklı kalacaktır” ifadelerine yer verdi.

YASAK ELMA “ÇAĞATAY” İLE EKRANLARA GELECEK
Yasak Elma dizisinin yapımcılığını üstlenen Medyapım Berk Oktay’ın dizinin kadrosuna dahil edildiğini duyurdu. Medyapım tarafından yapılan açıklamada “Size güzel bir haberimiz var. Berk Oktay Yasak Elma kadrosunda. Çağatay ile tanışmaya hazır mısınız?” cümlelerine yer verildi.