HomeTv dünyasiSURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN’IN GÖZYAŞLARI…

SURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN’IN GÖZYAŞLARI…

SURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN’IN GÖZYAŞLARI…

Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte bir dönem Çukur’da rol alarak adını duyuran Çağrı Atakan, TV8’de ekrana getirilen Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında yerini aldı. Ünlüler takımında mücadele eden Çağrı Atakan, televizyonda yayınlanmayan videoların birinde zorlu hayata hikayesinden bahsetti.

‘SORUMLUSU BENİM’

Yarışmadaki sert çıkışları ile bilinen Çağrı Atakan, erken yaşta babasını kaybedince zor bir dönem geçirdiklerini söyledi. Atakan, ‘Güzel bir çocukluk yaşadım. Ancak babamı erken yaşta hastalıktan kaybettik, annem ise hayatta. Annem beni mutlu edebilmek ve okutmak için her şeyini verdi. Ama ben o yolu seçmedim okuyamadım yani. Hazıra dağ dayanmıyor, para bitti. Etrafımızdaki insanlar da akrabalar da gitti. Bazı akrabalar ise anneme para verirken ezdi. Bunun da sorumlusu benim aslında’ dedi.

Açıklamasına devam eden Çağrı Atakan, ‘Annem kanser oldu. Onu da benim kanser ettiğimi düşünüyorum’ dedi. Atakan, itirafının ardından gözyaşlarına boğuldu.

‘OYUNCULUKTAN ÇOK PARA KAZANMADIM’

Çukur dizisiyle hayatı tepeden tırnağa değişen Çağrı Atakan, şunları söyledi: ‘Annem benim hep oyuncu olmamı isterdi. Benim burada olmamın ve annemin de hayata tutunmasının sebebi bir dostumdur. Ona gittim ve beni Çukur dizisine soktu. Allah yüzüme baktı. Normalde çok az rolüm olacaktı ama ‘ekmeğimin peşindeyim’ diye laf söyledim. Onun üzerine karakter sevildi ve devam ettik. Oyunculuktan çok para kazanmadım ama günümü döndürdü.

‘SURVIVOR BENİM İÇİN SON ŞANS’

Annemin hastalığı için de paraya ihtiyacım vardı. Survivor benim için son şans. Ne kadar gücüm yeterse savaşacağım. Annemi olduğu kadarıyla gururlanmak istiyorum’