HomeMagazinİNAL AYDINOĞLU, 38.TÜYAP KİTAP FUARI’NDA OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

İNAL AYDINOĞLU, 38.TÜYAP KİTAP FUARI’NDA OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

İNAL AYDINOĞLU, 38.TÜYAP KİTAP FUARI’NDA OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

“Türkiye’nin Gönüllülük Öğretmeni” olarak bilinen gönüllülük eğitmeni ve yazar İnal Aydınoğlu, 8 Kasım Cuma günü 38. TÜYAP Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla bir araya geldi. Hem yayımladığı 14 kitabını okuyucuları için imzaladı hem de gönüllülük üzerine seminer verdi.

Şimdiye kadar “Sevgi Üzerine, Mutluluk Üzerine, Gönüllülük, Sevgi Liderliği, Karşılıksız- Bir Gönüllü Yolculuğu, İyi Yaşamak, Sevgi Kitabı, İçsel Yaşam Üzerine, Daha İyi Bir Yaşam Üzerine, Yaşamın Anlamı Üzerine, Yaşama Sevinci Üzerine, Kadın Erkek Üzerine, Bilinçli Yaşam Üzerine, Cömertlik” kitaplarını kaleme alan İnal Aydınoğlu, 8 Kasım Cuma günü 38. TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarı’nda imza günü ve seminer dolayısıyla okuyucularıyla bir araya geldi. Aydınoğlu, önce TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarı’ndaki 12. Salon Kalamış Salonu Hümanist standında gönüllülük üzerine bir seminer verdi. Okuyucularının yanı sıra kitap fuarına gelenlerin de ilgisini çeken seminer sonrasında Aydınoğlu, 14 kitabını da okuyucuları için ayrı ayrı imzaladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2019 yılını “Gönüllük Yılı” ilan etmesiyle “gönüllülük” kavramının bir kez daha konuşulmaya başladığı bu dönemde, hayatının 41 yılını gönüllüğe vakfeden İnal Aydınoğlu, gönüllülük yolunda gösterdiği çabaları, gönüllülüğe giden yoldaki deneyimlerini, izlenimlerini, mutluluk ve heyecanını, cömertçe karşılıksız vermeyi, gönüllülük yolunda insanın iç dünyasındaki zenginliğin dışa yansımasını okuyucularıyla paylaştı. İş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleriyle renklenen seminer ve imza gününde “Gönüllülük” kitabını imzalayan İnal Aydınoğlu, okuyucularıyla bolca fotoğraf çekildi.