HomeMagazin“HAYAL ETTİĞİM PROJE GELDİ”

“HAYAL ETTİĞİM PROJE GELDİ”

“HAYAL ETTİĞİM PROJE GELDİ”

Des yapım organizasyon tarafından düzenlenen “Diamond of Turkey” ödül gecesi önceki akşam Ataköy Hyatt recency otelde gerçekleşti.

Gecenin sunuculuğunu model Deniz Akkaya ve Gökay Kalaycıoğlu yaparken ikili törene elele katıldı. Deniz Akkaya geceye elbisesi ile damga vurdu. Ödül törenine Serdar Ortaç, Merve Özbey, Safiye Soyman ve Ümit Karan gibi isimler katıldı. Gecede “Mutluluğun adresi” adı altında down sendromlu çocuklara da destek verildi. Gecede Serdar Ortaç ve Safiye Soyman’ın düeti geceye katılanlardan büyük alkış aldı.

Manken Deniz Akkaya dekolteli elbisesi ile tüm gözleri üzerinde toplarken tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ekranlara döneceğini söyleyen Deniz Akkaya “Ben kendime bir söz verdim artık mahkemelerde uğraşacağım bir projede yer almak istemiyorum. Bu proje hayal ettiğim bir proje olduğu için kabul ettim. Ülkemizdeki sorunları ele alarak güzel bir televizyon programı yapacağım.” dedi.

“Safiye 3 korse ile dışarıya çıkıyor”

Geceye magazin dünyasının eğlenceli çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk’de katıldı. Faik Öztürk her zamanki gibi Safiye Soyman’a takılmadan yapamadı. Faik Öztürk “Safiye benim kiloma takıyor ama kendisi 3 korse ile dışarıya çıkıyor. “ diyerek herkesi güldürdü. Son günlerde yaptıkları rap müzik ve klibi ile gündeme gelen ikili müzik severlere seslenerek “Yeni bir singlemız çıkıyor ve aynı zamanda Afrika konserlerimizde başlayacak.” dedi.

“Her şeye hazırlıklı olmalıyız”

Serdar Ortaç gecede onur ödülü aldı. Ortaç tören öncesi gazetecilerle sohbet ederken bir hayli duysal olduğu gözlendi. Kardeşinin hala hastahanede yattığını söyleyen Ortaç “Bu hayatta her şeye rağmen hazırlıklı olmalıyız. Annemde çok kötü durumda kendisi çok üzülüyor ama her şeye hazırlıklı olmak gerekiyor. Bugün burada güzel şeyleri dileyip güzel işler yapmamız gerekiyor.” dedi. Muhabirlerin “Çocuk evlatlık edinmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna Ortaç “Bilmem kafam şuan orada değil. “ cevabını verdi.