HomeMedyaEBRU ŞAHİN’İN SOSYAL MEDYA DETOKSU KISA SÜRDÜ!

EBRU ŞAHİN’İN SOSYAL MEDYA DETOKSU KISA SÜRDÜ!

EBRU ŞAHİN’İN SOSYAL MEDYA DETOKSU KISA SÜRDÜ!

Kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarını kapatan oyuncu Ebru Şahin’in detoksu sona erdi. Basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşayan Şahin, “Ve geri döndüm” notuyla yeni pozlarını takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz haziran ayında milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Ebru Şahin, bir süre önce tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı.

Bu hamlenin ardından ikilinin yollarını ayırdığı öne sürülmüştü. 25 yaşındaki basketbolcunun da Sevgililer Günü’nde paylaşımda bulunmaması ikilinin ‘ayrılık’ dedikodularını alevlendirmişti.

“SOSYAL MEDYA DETOKSUNA GİRDİ”
Bunun üzerine ünlü oyuncunun menajeri, açıklama yapmış ve “Sosyal medyasını kapatma nedeni ayrılık değil. Sadece bir süreliğine sosyal medya detoksuna girdi” ifadelerini kullanmıştı.

Bir süredir sessizliğini koruyan Ebru Şahin’in sosyal medya detoksu sona erdi. Instagram’da 3 milyondan fazla takipçisi olan Şahin, Ege’de verdiği yeni pozlarını yayınladı.

“GERİ DÖNDÜM”
26 yaşındaki ünlü oyuncu, gönderilerine, “Ve geri döndüm” notunu düştü. Fotoğraflarda keyifli halleriyle dikkat çeken Ebru Şahin, tarzıyla da adında söz ettirdi.

GERİ DÖNDÜM