HomeMagazinBİSSE ADAİA GÖCEK KONSERLERİ’NİN İLKİNDE AYHAN SİCİMOĞLU& LATİN ALL STARS RÜZGARI ESTİ

BİSSE ADAİA GÖCEK KONSERLERİ’NİN İLKİNDE AYHAN SİCİMOĞLU& LATİN ALL STARS RÜZGARI ESTİ

BİSSE ADAİA GÖCEK KONSERLERİ’NİN İLKİNDE AYHAN SİCİMOĞLU& LATİN ALL STARS RÜZGARI ESTİ

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, denizlerin esintilerini desenlerine taşıyan yeni “Marine” koleksiyonunu mavi yolculukta en çok tercih bölgelerden Göcek’te yer alan ve dünya jet setinin de tekneleriyle ziyaret ettiği Adaia Göcek’te Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri ile tanıttı.

BİSSE’nin önceki akşam Adaia Göcek’te gözlerden uzak, yıldızların altında düzenlediği Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konserine başta Mustafa ve Asiye Kefeli ile Onur, Cansu ve Mustafa Batu Kefeli olmak üzere Mete ve Rahşan Düren, Hüsnü ve Asuman Güreli, Aşkın Enise Gür, Nazlı Keskintur, Ayşegül Babakala, Büşra Güney, Birgül Çapar, Naz Çapar, Can Cicioğlu, Şeyda Mısır, Cansu Cansever, Ufuk Batur, Fatih ve Figen Kıral, Mehmet ve Meltem Demir, Gökhan Göz, Tamar Öner, Can Tanrıyar, Tatiana Tereşuk, Yurdal Sert ve Selin Bozkurt gibi iş dünyası, medya ve cemiyet hayatından önde gelen isimler katıldı.

Toplam 300 kişinin izlediği Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 2 saat boyunca latin rüzgârından seçme şarkılar sahneledi. Ayhan Sicimoğlu, konser öncesinde BİSSE’nin “Marine” koleksiyonundaki ürünleri inceleyerek bilgi edindi, kumaşlara hayran kaldığını dile getirdi.