Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ SİNEM KOBAL

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ SİNEM KOBAL

sinem kobal alyans

Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Sinem Kobal önce tektaşıyla şimdi de alyansıyla olay oldu. Kobal, parmağında taşıdığı 200 bin TL değerindeki tektaşını çıkararak özel yapım alyansını takmaya başladı.

Cunda Adası’nda 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek tören ile dünya evine girmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal çifti, nişan yüzükleri için Nişantaşı Cartier’i tercih etmişti. İkilinin içeri girmelerinin ardından mağazanın kapıları kapatılmış, İmirzalıoğlu ve Kobal bir saat mağazada kalarak nişan yüzüklerini seçmişti. Dışarı çıktıklarında Kenan İmirzalıoğlu, “Yanlış anlaşılmasın arkadaşlar doğum günü için alınan bir yüzük, evlilikle alakası yok” demişti. Özel yapım yüzük siparişi veren çiftin nişan yüzüklerini ise geçtiğimiz günlerde İmirzalıoğlu’nun şoförü teslim almıştı.

ALYANSINI TAKMAYA BAŞLADI

Sol yüzük parmağından haftalardır olay olan 200 bin TL değerindeki tektaş yüzüğünü çıkarmayan Sinem Kobal, önceki gece ilk kez parmağında özel yapım alyansı ile görüntülendi. Etiler’de görüntülenen Kobal, “Uzun zamandır göremediğim bir arkadaşımı ziyarete geldim. Bu gece kız gecesi yaptık ve hasret giderdik” dedi. Rol aldığı son iki dizinin reyting kurbanı olmasının ardından ekranlardan uzak kalan Kobal, bir süre yeni bir projede yer almayacağını söyledi. Düğün ile ilgili soruları yantsız bırakan güzel oyuncu, saçları ve giyim tarzı ile Serenay Sarıkaya’ya benzetildi.