Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

VOLKAN BABACAN İLE BURCU ERÇİL AYRILIĞININ PERDE ARKASI

60 GÜN ÖNCE AYRILMIŞLAR

Başakşehir’in kalecisi Volkan Babacan ile Nuran-Cevdet Erçil’in kızı Burcu Erçil ile arkadaşlığı, geçen yıl aşka dönüşmüştü. Milli futbolcuda hızlı davranıp geçtiğimiz Ağustos ayın da da sosyetik güzele evlilik teklifi etmişti. Fakat ikilinin arasına kara kedi girdiği ve Volkan Babacan’ın evlilik yolunda Burcu Erçil’e ihanet ettiği gündeme bomba gibi düştü. Bu konuyla ilgili ufak bir araştırma yaptım. İşin aslına sizler için araştırdım. Günlerdir süren ihanet haberleri biraz fos çıktı. Aslında ortada ihanet falan yokmuş. Volkan Babacan ile Burcu Erçil, iki medeni insan gibi 60 gün önce oturup ayrılmaya karar vermişler. İkili arasında son dönemde sıkça kavga yaşanmaya başlamış. Olaylar daha da büyümeden Babacan ile Erçil ayrılık kararı almış.

ESKİ SEVGİLİSİYMİŞ

Anlayacağınız Volkan Babacan işe Burcu Erçil aylar önce ayrıldığı için ortada ihanet falan yok. Bu arada gelelim Volkan Babacan’ın, yakalandığı Burcu Yaprak olayına… Yazıldığı gibi Volkan Babacan ile Burcu Yaprak yeni bir aşka yelken açmamışlar, zaten ikili eski sevgiliymiş. Biraz magazin sayfalarını karıştırıp internetten bir araştırma yaparsanız Volkan ile Burcu’nun 2010 yılında aşk yaşadığı haberlerini görürsünüz. Şimdilik benden bu kadar, bu olayla ilgili başka bildiğim detayları ise bir sonraki yazımda sizlerle paylaşacağım.

MÜCAHİT YENİ FENOMEN OLUR

Son dönemde sizlerinde gördüğü gibi asker konulu dizilerde büyük artış yaşandı. Televizyon kanallarının hemen hemen hepsinde şimdilerde birçok asker dizisi yayınlanmaya başlandı. Fakat benim dikkatimi çeken bir dizi oldu oda Star TV’nin ‘Söz’ dizisi oldu. “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken Özel Kuvvet Tim’inin hikayesini konu alan “Söz” dizisinde baş rollerinde genç oyuncu Tolga Sarıtaş var. Geçtiğimiz gün ilk bölümünü izleme fırsatı buldum. Diziyi başından sonuna emeğe geçen herkesi tebrik ederim. Kolay kolay her şeyi beğenen bir insan değilim ama bu dizinin ömrünün uzun olacağını düşünüyorum. Çünkü Tolga Sarıtaş ve Görkem Sevindik bu diziye tam oturmuş. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde izlediğim Görkem Sevindik’i burada Mücahit karakteri ile karşımıza çıktı. Dedesini ve babasını şehir veren bir askeri canlandıran Görkem’in, rolü o kadar iyi oturmuş ki tam yerini bulmuş dedim. Konuşması ve yüz ifadeleri ile yeni fenomen Mücahit olur diyorum. Şimdiden söyleyebilirim, dizinin ikinci bölümünü merakla bekliyorum.

ALAÇATI OT FESTİVALİ BAŞLIYOR

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek Alaçatı Ot Festivali için geri sayım bitti. Bugünlerde kiminle konuşsam hafta sonu Alaçatı’da festivalde olacak. Bende doğal olarak yarın yola çıkıp Çeşme’ye gidiyorum. Türkiye’nin en önemli festivalleri arasında yerini alan Alaçatı Ot Festivali’ne bu yıl 200 bine yakın ziyaretçi gelmesi bekleniyormuş. Şimdiden, Alaçatı’nın görsel güzelliğine de önem veren Çeşme Belediyesi de Alaçatı’daki orta refüjlerde ve kavşaklarda peyzaj düzenlemesi yaparak, mevsim çiçekleriyle donatmış. Yarın gidip festival hazırlıklarını yerinde inceleyeceğim. Cumartesi Pazar da sizler için Festival de olacağım. Bakalım bu sene önceki seneye görenler değişmiş.