a
HomeDENİZ AKKAYA GÜZELLİK MERKEZİ AÇIYOR

DENİZ AKKAYA GÜZELLİK MERKEZİ AÇIYOR

DENİZ AKKAYA GÜZELLİK MERKEZİ AÇIYOR

Bir süredir ekranlardan uzak olan Deniz Akkaya, ticarete atılmaya karar vermiş. Tatile bile çıkmayan güzel manken, şimdilerde harıl harıl güzellik uzmanlığı dersi alıyormuş. Çünkü güzel model, duyduğuma göre Bahçeşehir’de güzellik merkezi açmak için kolları sıvamış. Yeri bile bulan Deniz Akkaya, her gün Etiler-Bahçeşehir arası mekik dokuyormuş. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Deniz Akkaya, ilk ticaret hayatında başarılı olacağına inanıyorum. Bakalım güzel model nasıl bir güzellik merkezi kuracak yakında nede olsa görürüz.

BODRUM FARK YARATIYOR

Bu seneye kadar Bodrum, Çeşme rekabeti hiç bu kadar büyük yaşanmamıştı. İstanbul’un hem de dünyanın en önemli markaları bir bir bu iki ilçe de açıldı. Sizce durum nasıl şu anda dersiniz. İki haftadır Bodrum, Çeşme arası mekik dokuyorum. Benim için şimdilik Bodrum önde sayılır. Çünkü Çeşme’ye göre daha çok mekan var ve hepsi hemen hemen doluluk oranında üst seviyede.

Bodrum demişken, Yalıkavak Marina’da Fenix, her zamanki gibi yemekte yer bulmakta zorlanıyorsunuz. Gece kulübe geçtiğinde ise aynı yemek müşterisi eğlenceye devam ediyor. Yan tarafında Ulus 29 ise İstanbul’da nasılsa Bodrum’da da aynı şekilde gençliğin en çok tercih ettiği mekanların başında geliyor. Geçen sene dolduğu gibi bu senede Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ün işlettiği La Plaj beklenenin çok altında kaldı. Birçok sanatçı ile anlaşıp Beach partiler yapsa da potansiyel olarak diğer beach’lerin çok altında kaldı. Açıldığı günden itibaren en çok rağbet gören beachlerin başında gelen X-Beach bu senede farkını konuşturan mekanların başında geliyor. Kimle konuşsam, X-beach’e gittin mi diyor. Çünkü hem sakin denizi hem de hizmet kalitesi en üst seviyede olan mekanların başında geliyor. Ayrıca Cihangir’deki Hazine’yi de Tilkicik Koyu’na taşıyan Jüpiter Grup, burada da neredeyse kapalı gişe işletmecilik yapıyor. Bir haftalık yemek ve mekan rezervasyonları bitmiş durumda, buraya yemek yemeye gideceklere tavsiyen 10 gün öncesinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın…

ÇİLEK VE SESS TÜRKBÜKÜ’NÜ UÇURUYOR

Türkbükü’nde bu sene Çilek Beach farkı yaşanıyor. Nasıl mı? Şimdiye kadar Türkbükü’nde eğlenceyi domine eden Sess’e bir rakip gelmişti. Çilek Beack By Berksan, bu yaz sezonuna Türkbükü’nde kapılarını açıp başladı. Hem de tam Sess’in yan tarafına… Fakat aralarında fark demişken yanlış anlaşılmasın, iki mekanın da müşteri kitlesi birbirlerinde ayrılmış durumda. Kendine has müşterisi olan Çilek Beach, Türkbükü’ne hareket getirdi diyorum. Tabi bunda mekanın ortakları Gökhan Saltık, İbrahim Çakmak ve Berksan’ın büyük bir işletmecilik başarısı var. İki sezon Yalıkavak’ta açık olan mekan Türkbükü’ne taşımak herkesin harcı değil. Buraya oradaki müşteriyi alıştırmakta kolay değil. Ama Çilek bu durumu öyle başarmış ki, nereye gitse müşterisi oraya geliyor. Yani anlayacağınız herkesin yapamadığı bir işletmecilik başarısı var. Bu arada Sess, demişken senelerdir kalitesinden ve eğlencesinden ödün vermiyor. Her sene yeni mekanlar açılıp kapanırken Sess her sene üstüne koyup başarıdan başarıya koşuyor. Burada da Yüksel Yılan, Cemil Acar ve DJ Can Parlak’ı kutlamamak olmaz.