a
Home‘BURCU’NUN ÇOCUKLARIMIN ANNESİ OLMASINI İSTEDİM’

‘BURCU’NUN ÇOCUKLARIMIN ANNESİ OLMASINI İSTEDİM’

‘BURCU’NUN ÇOCUKLARIMIN ANNESİ OLMASINI İSTEDİM’

Biliyorsunuz evlilik yolunda ilerlerken ani bir kararla ilişkilerine noktalayan Volkan Babacan ile Burcu Erçil’in ayrılığı günlerce manşetlerden düşmemişti.

İki taraf hakkında birçok şey yazıldı çizildi. Fakat ağızlarından tek bir kelime dahi çıkmadı. Geçtiğimiz haftalarda Acarkent’te bir partiye katılmış ve burada Milli kaleci Volkan Babacan ile sosyetik sevgilisi Burcu Erçil’i görmüştüm. Barıştıklarını düşünmüştüm fakat işin aslı öyle değilmiş. İkili, tekrar bir araya gelmiş fakat bu kez kesin kez ayrılmak için, nasıl mı? Parti ye ortak arkadaşlarının daveti ile katılan ikili, burada karşılaşınca konuşmaya başlamış ve dedikodu kazanı kaynamıştı. Burcu Erçil ile Volkan Babacan partide ki bu birlikteliği barıştıklarını işaret etmişti. Fakat ikili arasında barışma falan yokmuş. Babacan ile Erçil, ilişkilerini karşılıklı oturup bitirmeye karar vermiş. Aralarında arkadaşça bir ayrılık yaşanmış. Volkan yakın çevresine Burcu’nun çocuklarımın annesi olmasını çok istedim ama ilişkimizi evliliğe taşıyamadık. Sevgimiz bir yerden sonra tıkanmaya başlayınca oturup ayrılmaya karar verdik’’ demiş. Bende bu iki ünlü ismi de kutlarım, çünkü günümüzde böyle saygılı ayrılıklara çok az rastlanıyor.

ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUM

Deniz Seki, önceki gün Bakırköy Tutuklu Kadın Cezaevi’nde tahliye olmuştu. Cezaevi’nin kapısında son yıllarda gördüğüm en kalabalık bir medya ordusu vardı.

Ben yıllardır birlikte mesai harcadığım arkadaşlarımı görünce inanın çok şaşırdım. Muhabirinden, köşe yazarına, haber müdürüne kadar herkes Deniz Seki’nin tahliyesini bekliyordu. Deniz Seki’nin hapisten çıkması tabiî ki haber ama bütün haber kanallarının ve bildik bilinmedik medya kuruluşların izdiham yaratmasına şaşırmadım değil. Deniz Seki ne yaptı da bu kadar ilgiyi hak etti. Ben hayatımda kimseye yargılamadım ama uyuşturucu temin ettiği gerekçesiyle tutuklanmış birine bu kadar ilgi bana çok yanlış geldi. Bir adım daha ileri gitsek Deniz Seki’yi kahraman ilan edeceğiz. Hala her gün yapılan haberleri şaşkınlıkla izliyorum. Bakalım daha neler göreceğiz.

EDİTÖRLERE NOT

Yayın hayatına başladığı günden itibaren ayakligazete.com magazinin gündemini belirlemeye devam ediyor. Yaptığımız onlarca özel haberimiz Türkiye’nin, en büyük gazetelerinin manşetlerini süslerken sitemizin adımızı kullanmamasını kınıyorum. Küçük bir kadromuz ile büyük işler başardığımız ayakligazete.com ile gurur duyarken sitemizin özel haberlerini alıp manşetlerine süsleyen yayın kuruluşlarına da buradan bir ricada bulunmak istiyorum. Bugüne kadar dışarıdan aldığımız bütün haberlerin kaynağını gösterip öyle haber yaptık… ayakligazete. com ailesi olarak herkesin emeğine saygı duyduğumuz gibi sizlerden de aynı inceliği bekliyoruz.

Haftanın Enleri

Haftanın Filmi: Worder Woman

Haftanın Dizisi: Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Haftanın Mekanı: Kuruçeşme Kahvesi

Haftanın Restoranı: Hatay Medeniyetler Etiler

Haftanın Gündemi: Arda Turan’ın, duayen gazeteci Bilal Meşe’ye saldırması.

Haftanın Kaybedeni: Deniz Seki

Günün Sözü: İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünya ya bakınca da onu görür. (Goethe)