a
HomeBİR ÜNLÜ DAHA EVLENİYOR

BİR ÜNLÜ DAHA EVLENİYOR

BİR ÜNLÜ DAHA EVLENİYOR

Geçtiğimiz hafta ayaklıgazete.com’daki ilk yazım epey ses getirdi. Bu haftaki yazıdaki haberler de aynı etkiye sahip. Hazırsanız, hiçbir yerde olmayan ilk kez duyacağınız bomba haberler geliyor.

İlk haber yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol’dan… İbrahim Çelikkol, 1.5 senedir mimar Mihre Mutlu ile birlikteydi. Geçtiğimiz gün de bu birlikteliği bir adım öteye taşıdı. Samsun’da sevgilisini ailesinden istedi. Üstelik nişan da aynı akşam sessiz sedasız yapıldı. Kimsenin bilmediği bu detayı çok yakın bir dostum iletti. Açıkçası ünlülerin bangır bangır kız isteme ve nişan haberlerine alışmıştık. İbrahim Çelikkol’un gizli bir şekilde bu merasimi gerçekleştirmesi bana ilginç geldi. Vardır bir bildiği diyelim. Hayırlı olsun.

İKİNCİ KEZ NİKAH MASASINA OTURDULAR 

2016’da çok sayıda ünlü evlenirken aynı zamanda boşanmalar da bir hayli fazlaydı. Yılların sanatçısı Ufuk Yıldırım da Pınar Elitez’den boşanarak bu kervana katılmıştı. Sonrasında usta müzisyen derin bir sessizliğe gömüldü. Ama geçen gün karşılaştığım bir dostum bomba bir haber verdi. Dostumun söylediğine göre Ufuk Yıldırım çocuğunun annesi olan eski eşi Sonay Dikkaya ile yeniden evlenip Amerika’nın Orlando eyaletine yerleşmiş. Ünlü spiker Sonay Dikkaya’nın otizmli çocuğunun daha rahat bir ortamda büyümesi için Amerika’ya yerleştiğini biliyorduk. Ama iddiaya göre bu süreçte eski eşler de yeniden devam kararı almışlar. İkili 2009 yılında boşanmış, aradan aylar geçtikten sonra ilişkilerine bir şans daha vermişti. Ama birlikteliklerini devam ettirememişlerdi. Şimdi söylenenlere göre üçüncü kez devam demişler. “Aynı nehirde iki kez yıkanmaz” diye çok sevdiğim bir laf vardır. Umarım ben yanılırım ve Amerika’da gözlerden uzak mutlu bir evlilik yaşarlar.

USTA OYUNCU ALZHEIMER MI OLDU?

Son zamanlarda stil ikonu adı altında birçok ünlünün ismi telaffuz ediliyor. Bu isimler arasında benim beğendiğim kişiler olsa da benim bu kategorideki adayım kesinlikle Nebahat Çehre… Nebahat Hanım, aynı zamanda yaşlanmayan kadınlar kategorisinin de başını çekiyor. Her daim modern, her daim tarz ve güzel… Ama son zamanlarda usta oyuncuya nazar değmiş anlaşılan. Yakın çevresinin söylediğine göre Nebahat Çehre’de unutkanlık başlamış. Hatta bu durum o kadar ciddi boyutlara ulaşmış ki, dostları Çehre’nin bir doktora görünmesi gerektiğini kendisine söylemişler. Çünkü çevresi usta sanatçının Alzheimer rahatsızlığına yakalanmasından endişe ediyormuş. Haber kaynaklarımın bana söylediği şimdilik bu kadar. Umarım Nebahat Çehre’nin durumu basit bir unutkanlık problemidir. Bu haftalık benden bu kadar… Haftaya yine yakası açılmamış haberlerle burada olacağım. İyi haftalar…