Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

ÜNLÜ OYUNCUNUN KARDEŞİ HASTANEYE KALDIRILDI!

Usta oyuncu Cihat Tamer’in kardeşini evden itfaiye ekipleri kurtardı. Cihat Tamer’in kız kardeşi Ayşe İnci Ergüven’in son sağlık durumu nasıl?

Cihat Tamer’in kız kardeşi evinde bulunan banyoda düşerek baygınlık geçirdi. Kendisine ulaşamayan komşularının haber vermesiyle eve gelen sağlık ve polis ekipleri eve giremeyince devreye itfaiye girdi. Camdan giren itfaiye ekiplerinin kapıyı açmasıyla kurtarılan talihsiz kadın hastaneye kaldırıldı.

Olay, Bakırköy Ataköy 1. Kısımda meydana geldi. İddiaya göre, oyuncu Cihat Tamer’in kız kardeşi Ayşe İnci Ergüven yaşadığı evin banyosunda henüz bilinmeyen bir nedenle düşerek baygınlık geçirdi.

Kendisinden bir süre haber alamayan komşuları Ergüven’in hayatından endişe ederek durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Eve giren ekipler yaşlı kadının banyoda kilitli olduğunu fark etti. Kapının hemen arkasında olan kadının bulunduğu yere giremeyen ekipler itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri banyoda bulunan camdan içeriye girdi ve kapıyı açtı. Ergüven Ambulans ile Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.