Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÜNLÜ İSİMLERDEN ANLAMLI HAREKET

ÜNLÜ İSİMLERDEN ANLAMLI HAREKET

merve boluğur ve eliz sakuçoğlu skechers

Skechers’ın Türkiye’deki 5. yılı ünlü kadınların sivil toplum kuruluşları için düzenlenen 5 bin adımlık yürüyüşü ile kutlandı. Skechers ünlülerin her adımı için kuruluşlara maddi yardımda bulundu.

ABD’li spor markası Skechers Türkiye’ye gelişinin 5. yılını farklı bir aktivite ile kutladı. Eliz Sakuçoğlu önderliğinde Maçka Parkı’ndan başlayan yürüyüş Skechers’ın Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde açılan yeni mağazasında sonlandı. Eliz Sakuçoğlu ve yakın dostları yürüyüşe 5 farklı sivil toplum kuruluşunu temsilen katıldılar. 

Yürüyüşte Eliz Sakuçoğlu ve Eda Taşpınar TOÇEV’i, Ceylan Çapa ve Deniz Berdan Omurilik Felçlileri Derneği’ni, Merve Boluğur Tohum Otizm Vakfı’nı, Irmak Ünal, kızı Kayla Karabacak ve Begüm Berdan TEGV’i, Raisa ve Vanessa Sason ise KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’u temsil etti. Yürüyüş için adı geçen sivil toplum kuruluşlarına Skechers 25 bin lira maddi yardımda bulundu.

Etkinlikle ilgili olarak Skechers Türkiye Distribütörü Olka Spor Genel Müdürü Yasin Kavşak “Skechers markasını tüketicimizin çok sevmesi sayesinde hızla büyük bir aile oluyoruz, biz Türkiye’deki 5. yılımızı bir sosyal sorumluluk etkinliği ile kutlamayı tercih ettik. Amacımız toplum için rol model olan ünlüler aracılığı ile herkesi bol bol yürümeye ve harekete teşvik etmek; yürürken de Skechers rahatlığından faydalanılmasını sağlamak. Bu tarz etkinlikleri sürdürmek önümüzdeki dönemde de öncelikli planlarımız arasında” dedi.

Ünlü kadınlar, yürüyüşün final noktası olan Skechers İstiklal Caddesi mağazasında basının sorularını yanıtladı ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Eliz Sakuçoğlu ve dostları ‘hayatımızın en anlamlı yürüyüşü için toplandık’ dediler.