Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÜNLÜ ÇİFTİN İKİZLERİ BÜYÜDÜ

ÜNLÜ ÇİFTİN İKİZLERİ BÜYÜDÜ

ÜNLÜ ÇİFTİN İKİZLERİ BÜYÜDÜ

'How I Met Your Mother'da canlandırdığı Barney Stinson karakteriyle gönüllere taht kuran Neil Patrick Harris ve eşi David Burtka'nın ikizleri büyüdü.

Ünlü oyuncu Neil Patrick Harris ve eşi David Burtka, ikizleri Harper ve Gideon'un son fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Ebeveynleri tarafından caz dinlemeye, Cadılar Partisi izlemeye ve New York'ta pek çok sosyal aktiviteye katılan ikizler görenlerin kalbini eritti. 

Emmy ve Altın Küre adayı olmuş 43 yaşındaki dizi ve sinema oyuncusu Neil Patrick Harris, son olarak 'Talihsiz Serüvenler Dizisi'nde Kont Olaf'ı canlandırdı. Netflix'in güçlü yapımlarından olmaya aday olan dizi 13 Ocak 2017'de yayınlanacak.

Neil Patrick Harris, 2006 yılında bir röportajında eşcinsel olduğunu açıklayarak şunları demişti: 'Dedikodu ve yanlış anlamalardan arınmış olarak şunu büyük bir gururla söylüyorum ki ben gay'im, ve hayatımı dolu dolu yaşıyorum. Ayrıca işimde en sevdiğim insanlarla beraber çalışmak gibi bir şansa da sahibim.' 

Harris bu açıklamasının ardından 2007 yılında Emmy Ödül Töreni'ne o dönemki erkek arkadaşı David Burtka'yla katılmış ve çift 2010 yılında taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmuştu. 2011'de nişanlanan ancak eşcinsel evlilikler yasal olana kadar bunu gizli tutan çift, 2014 yılında eşcinsel evliliklerin yasal olmasından sonra İtalya'da evlenmişti. İlikinin düğün törenine How I Met Your Mother'daki ekibin yanı sıra Elton John da katılmış ve seremonide şarkı söylemişti.