a
HomeCemiyetTÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA “YENİ YIL ALIŞVERİŞ ZAMANI”

TÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA “YENİ YIL ALIŞVERİŞ ZAMANI”

TÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA “YENİ YIL ALIŞVERİŞ ZAMANI”

Türk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mukaddes Yamaç ve sosyal komite üyeleri Sevil Aslan ile Meral Ünsal Genç’in organize ettiği “Yeni Yıl Alışveriş Zamanı” adlı etkinlik büyük ilgi gördü. Yeni yıl hediye alışverişini son haftaya bırakanların bol bol alışveriş yaptığı, Etiler Develi Restaurant’daki etkinliğe vakıf Başkanı Timur Erk de katıldı.

Diyaliz hastalarının kişisel ihtiyaçlarına kaynak sağlamak için yıllardır kendi el emeği ile yaptığı ürünleri satışa veren vakıf yönetim kurulu üyesi Seval Ermiş bu defa standda bizzat satış yaptı. El işi dantelli havlular, hamam takımları kimono gibi bir çok ürün tasarlayan Ermiş, yeni yıl alışverişi için Nilgün Çolak’a ürünlerini anlatırken “ Geceleri yaptığım bu ürünler sayesinde kimi hastamıza çeyiz, kimi hastamıza da doğum günü organizasyonu yaparak onların yüzünü güldürdük” dedi. Son kalan ürünü alan Çolak ise, yeni sipariş vermek istediğini belirtti.

Tasarım çiçek standında ise; Fatma Koyuncu ve Yeşim Özgöçmenoğlu tarafından 2020 yılına özel tasarlanan çiçek Selda Topal’a hediye edildi.