HomeMagazin‘TUĞRUL’UN HER ŞEYİNİ ÖDÜYORUM’

‘TUĞRUL’UN HER ŞEYİNİ ÖDÜYORUM’

‘TUĞRUL’UN HER ŞEYİNİ ÖDÜYORUM’

Üç yılllık eşi Tuğrul Odabaş’tan sürpriz bir şekilde ayrılan Işın Karaca, bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Şarkıcı, boşanırken imzaladığı protokolün detaylarını canlı yayında anlattı.

“Tuğrul’un SGK’sı da dahil, tüm faturalarını ödüyordum” diyen Karaca, atlarının ne olduğu konusuna da açıklık getirdi.

Sahip olduğu 12 atı da eski eşine hibe ettiğini söyleyen şarkıcı, “Atların aylık masrafı 20-25 bin TL civarında” dedi. Karaca, eski eşinin ne iş yaptığı sorusuna “Atlar dışında bir işi yok. Evin bütün ihtiyaçlarını da ben karşılıyordum. Onun tek görevi Mia ile ilgilenmekti” diye cevap verdi.

12 maddelik protokolle boşandıklarını dile getiren şarkıcı, “Bir süre sonra kabuk bağlıyorsun. Kabuk bağlamak ne kadar tehlikeli biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ demekle, sevmek mi olur?” dedi.

Şarkıcı, “Tuğrul lafları çok güzel çevirirdi. Bitti gitti. düşünmüyorum bile… Ben o gece karar verdiğimde annemin koynunda ağladım. Rahatlama ağlamasıydı, pişmanlık değil.” sözleriyle pişmanlık duymadığını da anlattı.

Öte yandan Karaca, boşanma sonrası Tuğrul Odabaş’ın konuşma yasağını ihlal ettiğini bu nedenle artık hiçbir şeyi ödemediğini de söyledi.