Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

TÜRK İŞADAMLARİ AMERİKAN JET SOSYETESİNDE

TÜRK İŞADAMLARİ AMERİKAN JET SOSYETESİNDE

TÜRK İŞADAMLARİ AMERİKAN JET SOSYETESİNDE

Beyaz Saray onuruna verilen Amerika'daki özel yemekte,seçkin Türk işadamları da ağırlandı.

ABD'nın en pahalı malikaneleriyle ünlü Palm Beach'te, Beyaz Saray onuruna yemekli özel davet verildi. Amerikan iş ve siyaset dünyası ile jet sosyete'den seçkin isimlerin katılığı geceye Türk iş adamları da katıldı.

Amerika'da 2016'da yapılacak olan Başkan'lık seçimlerinde yoğun kulis'lerin başladığı şu günlerde Beyaz Saray onuruna yapılan yemekli toplantılar da dikkat çekiyor. Bunlardan biri de Amerika'nın en pahalı ünlü Palm Beach şehrinde bulunan The Mar-A-Lago Home'de verilen exclusive davetti.

Türk İş adamları Şahap Sicimoğlu, Buğra Toplusoy, Berk Eyilik ve Engin Yakut Bey'lerde yemeğe özel olarak davet edilmişlerdi. Malikâneden çok bir Şato görkeminde olan evin içindeki The Mar-A-Lago Clup'ten Amerika'da sadece bir tane bulunuyor. Dünya'da ancak 500 sayılı kişinin üye olabildiği ve 6 yıldızlı tek clup olan The Mar-a-Lago'da verilen yemek göz kamaştırıcı idi. Konukların rahatı için en ince ayrıntı bile düşünülmüştü. Dünyaca ünlü aşçıların özel hazırladığı ve  birbirinden eğitimli garsonların sunum yaptığı gecede yok yoktu. Davetlilere et ve balık ağırlıklı menülerin ikram edildiği gece daha sonra müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.