Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ŞÜKRAN'DAN CANER'E GÖRÜŞME YASAĞI

ŞÜKRAN'DAN CANER'E GÖRÜŞME YASAĞI

şükran ovalı ve caner erkin görüşme yasağı

Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay sinir krizi geçirince yanına gitmesi sevgilisi Şükran Ovalı'yı kızdırdı. Sevgilisinin vetosu üzerine Caner, Asena ve ailesiyle ilişkisini kesti.

Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay sinir krizi geçirince soluğu yanında aldı. Bunu duyan sevgilisi Şükran Ovalı, Erkin'e görüşme yasağı koydu.

MADDİ MANEVİ TÜM BAĞLARINI KOPARDI

Fenerbahçeli futbolcu milli Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay'la olan maddi manevi tüm bağlarını kopardığı iddia edildi.

ÖRNEK BABA TABLOSU KIZDIRDI

Çocukları Çınar için eski eşiyle sık sık bir araya gelip örnek bir baba tablosu çizen Caner Erkin, oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı'nın vetosuyla karşılaştı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRİNCE CANER'İ ARADI

Geçen hafta evinde sinir krizi geçirdiği öğrenilen Asena'nın ailesinin Caner'i araması Şükran'ı küplere bindirdi.

REST ÇEKTİ

Sevgilisinin eski eşinin evine gittiğini duyan Ovalı, 'Ne Asena, ne de ailesiyle görüşmeni istiyorum' restini çekti. Kız arkadaşının sözünü dinleyen Caner Erkin'in, bununla da yetinmeyip Asena ile tüm maddi ve manevi ilişkilerini sonlandırdığı söylendi.

ORTAKLIĞINI BİTİRDİ

İşe ilk olarak Asena'nın babasıyla ortak olduğu Sirkeci'deki otelden başladı. Eski kayınpederiyle ortaklığı sonlandıran futbolcu, oteli sonrasında satışa çıkardı.