Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

STYLE FASHİON LİFE'TAN GELECEĞİN MODELLERİNE DESTEK

STYLE FASHİON LİFE'TAN GELECEĞİN MODELLERİNE DESTEK

STYLE FASHİON LİFE'TAN GELECEĞİN MODELLERİNE DESTEK

Gerçekleştirdiği etkinlik ve organizasyonlarla sanattan modaya hayatın içinde yer alan Style Fashion Life, ünlü Kareograf ve sanat yönetmeni Tamer Kurter eğitmenliğindeki öğrencilerin defilesine ev sahipliği yaptı.

Dünyaca ünlü yüzlerce markayı tek çatı altında toplayarak lüksü ulaşılabilir kılan Style Fashion Outlet, Nispetiye On’da bulunan mağazasında, Türkiye’de ve dünyada sayısız model yetiştirmiş ünlü Koreograf Tamer Kurter ve öğrencilerini ağırladı. Podyum yürüyüşünden fotomodelliğe, koleksiyon seçiminden modellik yarışmalarına farklı konularda Tamer Kurter tarafından iki ay boyunca eğitim alan genç modeller, Style Fashion Outlet mağazasında mini bir defile sundular. Yüzün üzerinde dünya markası arasından Moschino, Danielle Alessandrini, Philip Klein, Cavalli ve Calvin Klein’ı seçen öğrenciler, oluşturdukları kombinlerle defile yaparak eğitimlerini tamamladılar.

Daha önce de Tamer Kurter Model Okulu öğrencilerini mağazasında konuk ederek moda dünyasına adım atmaya hazırlanan gençlere destek olan Style Fashion Life, ikincisi düzenlenen etkinliği ilerleyen dönemlerde de devam ettirecek.