a
HomeMedyaSOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞEN ZERRİN ÖZER’DEN AÇIKLAMA GELDİ

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞEN ZERRİN ÖZER’DEN AÇIKLAMA GELDİ

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞEN ZERRİN ÖZER’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Geçtiğimiz günlerde yalnızca 36 saat evli kaldığı Murat Akıncı’dan boşanan Zerrin Özer, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlar üzerine takipçilerinden özür diledi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanmayan, sadece gideceği konserleri duyuran 62 yaşındaki Zerrin Özer, dün üzerinde filtre uyguladığı bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunmuş ancak bu kareye çok sayıda eleştiri gelmişti.

Takipçilerinden filtreyi çok yoğun uyguladığı için ifadesinin değiştiği yönünde eleştiriler alan Zerrin Özer, sonraki paylaşımında kullanıcılara durumu açıkladı. İşte şarkıcının o paylaşımı:

‘ŞAŞIRMIŞ, NEFRET ETMİŞSİNİZ’
Ardından takipçilerinden özür dileyen Özer, filtresiz bir poz paylaşarak, “Dikkat, dikkat! Bundan önceki resmen bayılmışsınız… Yani benim canlarım şaşırmış, nefret etmişsiniz. Ben de anlamadım, bu nasıl bir resim? ‘Zerrin nerede?’ dedim. Öleyim size, haklısınız tabi. Tabii ki ben ne anlarım photoshoptan? Bana kızmışsınız.”

‘ÖZÜR DİLERİM’
“O ışık ne? Uzaydan gelmişim gibi… Vah, vah özür dilerim. Ne bileyim ışık ve çizgiler kapansın diye… Ben işte anca böyle yaparım. Oysa ne güzel güzelleştiriciler varmış. Kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım. Sizi çok seviyorum.”