a
HomeUncategorizedSİNEM VE MERVE ARASINDA DÜĞÜN KRİZİ

SİNEM VE MERVE ARASINDA DÜĞÜN KRİZİ

SİNEM VE MERVE ARASINDA DÜĞÜN KRİZİ

Sinem ile Merve'nin düğün krizi belli oldu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun 14 Mayıs'ta Cunda Adası'nda yapılacak olan yılın düğününe kimlerin katılacağı şimdiden merak konusu.

Ünlü çiftin, 300 kişiyi ağırlayacağı, hayatlarının en anlamlı imzasını atacakları geceye Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç çiftinin katılmayacağı ortaya çıkmıştı.

Merve Boluğur, geçen yıl 24 Ağustos'ta kendi düğününe katılmadığı için daha önce birlikte rol aldıkları dizisindeki akadaşı Sinem Kobal'ın Cunda'daki görkemli düğününe gitmeyeceğini yakın çevresine açıklamıştı.

Boluğur ile Kobal'ın arasındaki nikah krizinin gerçek nedeninin altında kısa süren bir aşk macerasının yattığı açıklandı.

Sinem Kobal'ın büyük aşk yaşadığı Kenan İmirzalıoğlu, önceki yıl Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra Eliz Sakuçoğlu'yla kısa süreli bir flört yaşamıştı.

Bu durumu ortak arkadaşlarından dolayı çok iyi bilen Sinem Kobal, Eliz Sakuçoğlu'nun nikah şahidi olduğu Merve Boluğur'un düğününe katılmamıştı.

Şimdi iddiaya göre Merve Boluğur da Sinem Kobal'ın Cunda'daki nikahına en yakın arkadaşı Eliz Sakuçoğlu yüzünden katılmak istemiyor.