Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!

BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!

BEN BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!

Türk futbolunun efsane isimlerinden Sergen Yalçın, İbrahim Etem - Menarini tarafından toplumun sürdürülebilir sağlığına katkıda bulunmak hedefiyle hayata geçirilen “Sen Bitti Demeden Bitmez” kampanyasının yüzü oldu.

Toplum sağlığına katkı sağlayan projeler hayata geçiren İbrahim Etem - Menarini, erken boşalma konusuna dikkat çekmek için Türkiye genelinde bir “Cinsel Farkındalık Kampanyası” başlattı. Kampanyada, erken boşalma tedavisinden sonra yaşanan pozitif dönüşüm, futbol maçındaki uzatma dakikalarında atılan golün verdiği zevk üzerinden anlatılıyor. Kampanyanın reklam yüzü ise Türk futbolunun efsane yeteneklerinden biri olan ve uzatma dakikalarında attığı golleriyle bilinen Sergen Yalçınoldu.

SERGEN SAYESİNDE KAMPANYA DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞACAK
Sergen Yalçın’ın projeye dahil olmasıyla Türkiye çapında daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflediklerini belirten İbrahim Etem -Menarini Pazarlama Müdürü Ecz. Rana Şengil: “Sergen Yalçın ile yaptığımız yaratıcı kampanya ile mesajlarımızı günlük hayatta rahatça kullanılabilecek bir dil ile veriyor ve bu konuyu açıkça ifade edemeyen, konuşamayan erkeklere ulaşmayı hedefliyoruz. Film ile yönlendirdiğimiz “Sen Bitti Demeden Bitmez.com” web sitemiz aracılığıyla da erkek hedef kitlemizin hem bu durumun bir tedavisi olduğunu duymasını hem de tedaviye yönelik motivasyonlarını artırmak istiyoruz. Erken boşalma çiftlerin sorunu ve kadınlara yönelik projeleri de hayata geçireceğiz.” dedi.

BENİM ERKEN BOŞALMA PROBLEMİM OLMADI
Kampanyanın reklam yüzü olan Sergen Yalçın tanıtım toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin sorduğu  ‘Kampanyanın konusu bir bakıma cinsellik, erkeklerin kendi aralarında cinsel başarılarını konuştukları da oluyor ama başarısızlıklarını da konuştukları oluyor mu’ sorusuna yanıt veren Sergen Yalçın. ‘Ben böyle bir başarısızlık yaşamadım ana yaşasaydım bunun tedavisi var gider tedavi olurdum, bu tarz konularda çekinmez gayet rahat şekilde anlatır tesavisine bakardım’ dedi.