Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

SEDAT DOĞAN'IN SON KURBANI DEMET AKALIN!

SEDAT DOĞAN'IN SON KURBANI DEMET AKALIN!

SEDAT DOĞAN'IN SON KURBANI DEMET AKALIN!

Demet Akalın, sanatçı arkadaşı Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'ın kendisini dolandırmaya çalıştığını söyledi.
Işın Karaca, 2011 yılında fotoğrafçı Sedat Doğan’la evlenmişti. Bu evlilikten bir çocukları olan çift, iki yıl sonra sancılı bir sürecin ardından boşanma kararı almıştı. O dönem fotoğrafçılıktan klip yönetmenliğine terfi eden Doğan; başta eşi olmak üzere, Demet Akalın ve Ayşe Özyılmazel gibi isimlere klipler çekmişti. Ancak boşanma sonrası Sedat Doğan zor günler geçirmeye başladı. 

POLİS TARAFINDAN ARANIYORDU
İddialara göre tüm kazancını yiyip bitiren Doğan; önce büyük maddi sıkıntı içine düştü, ardından piyasaya yüklü miktarda borç taktı..Dolandırıcılık suçlamaları nedeniyle polis tarafından aranan Doğan'ın, Tarlabaşı'nda metruk bir binada yaşadığı iddia edilmişti.Eski eşinin yakın arkadaşlarından para istemesi Işın karaya'yı çok rahatsız etmişti.

SON KURBAN DEMET AKALIN                                                                                                                                                                 Son olarak Demet Akalın, kendisini dolandırmaya çalışan Sedat Doğan'a Twitter hesabından böyle seslendi:

Diğer resimleri

SEDAT DOĞAN'IN SON KURBANI DEMET AKALIN!