Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

SEAN PENN İZ PEŞİNDE!

Son yıllarda yaptığı aktivist çalışmalarla büyük dikkat uyandıran Oscar ödüllü Hollywood’un ünlü aktörü Sean Penn, Cemal Kaşıkçı olayını araştırmak üzere önceki gün İstanbul’a geldi.

Ayakligazete.com’un haberiyle İstanbul’a geldiği ortaya çıkan Penn, ilk olarak Nişantaşı’da birçok yeri ziyaret etti. Kendisi özel olarak tahsis edilen polis korumaları eşliğinde Türk yetkililerle bir araya gelerek araştırmada bulunan Sean Penn, öğle yemeği için Nişantaşı’nda bulunan boğaz manzaralı Spago Restoranı tercih etti.

Mekandan çıkar çıkmaz kaldırıma oturarak sigara içen ünlü aktörü bu halde görenler gözlerine inanamadı. Polis görevlilerinin adeta kuş uçurtmadığı anlar kendisine yöneltilen sorular karşısında sessiz kalan Penn, hızla bulunduğu yerden ayrıldı. Penn’in olay mahali olan konsolosluğa gidip gitmeyeceği merak konusu olurken, bir yandan da İstanbul’u dolaşarak anın tadını çıkarmayı da ihmal etmedi.

View this post on Instagram

SEAN PENN İZ PEŞİNDE! 📍Son yıllarda yaptığı aktivist çalışmalarla büyük dikkat uyandıran Oscar ödüllü Hollywood’un ünlü aktörü Sean Penn, Cemal Kaşıkçı olayını araştırmak üzere önceki gün İstanbul’a geldi. ayakligazete.com’un haberiyle İstanbul’a geldiği ortaya çıkan Penn, ilk olarak Nişantaşı’da birçok yeri ziyaret etti. Kendisi özel olarak tahsis edilen polis korumaları eşliğinde Türk yetkililerle bir araya gelerek araştırmada bulunan Sean Penn, öğle yemeği için Nişantaşı’nda bulunan boğaz manzaralı Spago Restoranı tercih etti. Mekandan çıkar çıkmaz kaldırıma oturarak sigara içen ünlü aktörü bu halde görenler gözlerine inanamadı. Polis görevlilerinin adeta kuş uçurtmadığı anlar kendisine yöneltilen sorular karşısında sessiz kalan Penn, hızla bulunduğu yerden ayrıldı. Penn’in olay mahali olan konsolosluğa gidip gitmeyeceği merak konusu olurken, bir yandan da İstanbul’u dolaşarak anın tadını çıkarmayı da ihmal etmedi. #seanpenn #new #haber #ayakligazete

A post shared by AYAKLI GAZETE (@ayakligazete_e) on