Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

“SARIŞIN” KAPILARINI AÇTI!

Anadolu yakasının parlayan yıldızı Koşuyolu’nda açılan Sarışın, seçkin simalarının katıldığı çok özel bir davet ile sezona ‘Merhaba’ dedi.

25 yıldır sektörde başarılı işlere damgasını vuran ünlü işletmeci Ersan Şen’in yeni mekanı ‘Sarışın’, her haliyle nevi şahsına münhasır bir yer olma özelliğini taşıyor.

Mekânın adını hayranı olduğu Sezen Aksu’nun ‘Sarışın’ şarkısından ilham alan Şen, dekorasyonda da insana ferahlık ve enerji veren sarı rengini ağırlıkta kullandı.

Ege kokan menüsü damakları çatlatıyor

SUSHİ’DEN CİĞERE KADAR HER LEZZETİ BULACAKSINIZ

Samimi, lüks ve rahat atmosferinin yanı sıra nefis lezzetlerden oluşan bir menüye sahip olan Sarışın, mutfağıyla da misafirlerine alışılmışın dışında bir konsept sunuyor. Sarışın’ın en önemli tarafı geleneksel mezelere modern dokunuşlarla farklı lezzetleri menüsüne eklemesi. Yörelerinden getirdikleri malzemelerle 40’a yakın meze çeşitleri bulunan mekan; deniz börülcesi, yoğurtlu semizotu, fava, isli biber borani, köz patlıcanın yanı sıra çeşit çeşit sushileriyle Japon mutfağından da lezzetler sunuyor.

Koşuyolu’nun geniş bahçeli 2 katlı güzel evleri arasında yer alan Sarışın’ın vadettiği çok fazla şey var. Ünlü isimlerin müdavimi olacağı mekân, eğlence ve lezzeti bir araya getiriyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü isimlerin vereceği sürpriz akustik konserler mekanı farklı kılan özellikler arasında yer alacak.