Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

SABA TÜMER EVLENİYOR MU?

SABA TÜMER EVLENİYOR MU?

saba tümer ve evlilik

Saba Tümer önceki akşam özel bir davette evlilikle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Kahkahası ile keyifli bir sohbete imza atan Tümer, magazin gündemi içinde konu başlıkları verdi. Aldığı kilolar ile dikkat çeken Tümer, bu yönde soru soran muhabiri de haşladı. “Daha ne olsun, görmüyor musun? Gayet fit bir vücuda sahibim” diyerek takılan Saba Tümer, yaşadığı metro deneyiminden de bahsetti.


Sıkışan İstanbul trafiğinde metronun çok iyi bir çözüm olduğundan bahseden Tümer, “Daha öncede kullanmıştım ilk değil” açıklamasını yaptı. Program sunuculuğunun yanı sıra bir dizide konuk oyuncu olan Tümer, “Bu sektöre de el attık, artık devamı gelir” dedi. Söz dizi sektörüne gelince açıklamalar yapan sunucu, bana göre Türkiye’nin en yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ. Ben her zaman Kıvançcı olmuşumdur, Kenan İmirzalıoğlu da Berk Oktay da yakışıklı ama ben Kıvançcıyım” sözlerini söyledi.

Sanat camiasının gözde bekarları arasında gösterilen Tümer, üzeri kapalı evleneceğinin de sinyalini verdi. “Yakın zamanda bende evlenirim, ama damat adayı bulamadım. Ben paraya da mülke de önem vermem, beni mutlu etsin yeter. Onun malı mülkü ben olayım” diyerek kahkaha attı.