Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

PLEON SPORTIVO SQUASH TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

PLEON SPORTIVO SQUASH TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

PLEON SPORTIVO SQUASH TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Ataşehir Pleon Sportivo'da bu yıl 3.'sü gerçekleşen Squash Turnuvası, 17 Nisan pazar günü yapılan final maçları ve sonrasında düzenlenen ve ünlü isimlerin katılımıyla renklenen ödül töreniyle sona erdi.

Pleon Sportivo Genel Müdürü Bora Yazgan'ın ev sahipliğinde ve Squash Hocası Ercan Şen'in organizasyonunda gerçekleşen turnuvada, pazar günkü final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde Bana Ne Kısmetler Var şarkısıyla dikkat çeken genç yazar ve sanatçı Dilek, manken ve şarkıcı Sibel Meriç, yine manken ve şarkıcı Zeynep Yılmaz, Playboy Güzeli Elif Çelik ve 2016 Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Master Class Bikini Fitness 4.'sü Ayşıl Özarslan, kazanan sporculara ödül verdi. 

Turnuvanın ödül seramonisinin sunuculuğunu ise, 2016 Miss Celebrity 3.'sü ve Best Model Yarışması Best Promissing (Gelecek Vaad Eden) mankeni Öykü Varlı yaptı. 

İşte turnuvanın kazananları;

U13'te Ozan Mersin (İstanbul Squash Klübü) birinci, Asya Can (İstanbul Squash Klübü) ikinci ve Karan Ayhan (Club House) üçüncü oldu. 

U17'de birinci Emirhan Şen (İstanbul Squash Klübü), ikinci Efe Gürler (İstanbul Squash Klübü) ve üçüncü Özgür Üstüner (İstanbul Squash Klübü) 

Intermediate birinci Mert Kılıç (İstanbul Squash Klübü), ikinci Mert Yalçın (Hillside) ve üçüncü Ali Bilgin (Club Sporium) 

Advance kategorisinde ise Ergin Yörükoğlu (Kalahan Squash Klübü) birinci, Bahadır Fırat (Kalahan Squash Klübü) ikinci ve Levent Uğurlu (Kalahan Squash Klübü) üçüncü oldu. 

Turnuvada ayrıca Bahadır Fırat en değerli oyuncu seçildi. 

Diğer resimleri

PLEON SPORTIVO SQUASH TURNUVASI ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU