Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

PARAMPARÇA'DA YILDIZLAR GEÇİDİ

PARAMPARÇA'DA YILDIZLAR GEÇİDİ

PARAMPARÇA'DA YILDIZLAR GEÇİDİ

İki sezondur Pazartesi gecelerinin lideri olan ‘Paramparça’, kadrosuna iki yeni isim daha kattı. Başarılı oyuncu, Şükran Ovalı ‘Psikiyatrist Ayşe’ karakterini canlandırırken, usta oyuncu Hümeyra ise Harun (Barış Falay)’un halası Maide olarak  izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’, kadrosuna kattığı iki yıldız oyuncuyla izleyicisine sürpriz yapacak. 

Güçlü oyuncu kadrosuyla hem Türkiye’de hem dünya çapında izlenme rekorları kıran ‘Paramparça’da diziye giren yeni karakter, yeni hikayelerin de başlangıcı olacak. 

HÜMEYRA ‘HALA’, ŞÜKRAN OVALI ‘PSİKİYATRİST’

Daha önce, ‘Unutursam Fısılda’ ‘Babam ve Oğlum’, ‘Dedemin İnsanları’ gibi büyük gişeli sinema filmlerinin yanında ‘Hatırla Sevgili’, ‘Avrupa Yakası’, ‘Yalan Dünya’ gibi dizilerle izleyicinin gönlünde yer eden Hümeyra, Harun (Barış Falay)’un halası Maide karakteri ile dahil olurken, ‘Bir Bulut Olsam’, ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, ‘Leyla İle Mecnun’, ‘Şeref Meselesi’ gibi sevilen pek çok dizide rol alan Şükran Ovalı ise ‘Paramparça’da ‘Psikiyatrist Ayşe’ olarak ekrana gelecek. 

‘Paramparça’ yepyeni bölümleriyle her Pazartesi Star’da. 

ayakli_gazete_2016_anketleri