Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

osman pazarlama gala

OSMAN PAZARLAMA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

OSMAN PAZARLAMA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın 6. Uzun metrajlı filmi ’Osman Pazarlama’nın galası Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleştirildi. 

Gecede Emel Müftüoğlu, Ömür Gedik, Betül Demir, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Zara, Demet Akbağ, Polat-Ahsen Yağcı, Yılmaz Ulusoy, Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar, Süleyman Kosif, Melda- Sinan Kosif, Zeynep-Murat Tarman, Ineke Beets Winkler, Timur Kunt, Hakan Baş, Rebi – Raul Danon, Can- Emir Ulusoy, Tengiz İsmailov, Mesut Erdoğan, Hazal Filiz Küçükköse, Tuan Tunalı, Cemal Hünal, Lale Cangal, Gökhan Tepe, Abdürrahim Albayrak, Mehmet Aslan, Billur Kalkavan gibi isimler hazır bulundu.

Heyecanını basın mensuplarıyla paylaşan Şahan Gökbakar, galaya eşi Selin Gökbakar ile el ele geldi. Gökbakar  ‘Güzel bir gece bizim için. Yaklaşık 8-9 aydır uğraş verdiğimiz bir filmin gala gecesi.  İnşallah bizdeki etkisi, sizlere de izleyenlere de geçer’ dedi. Komedyen, Recep İvedik rekorunu kırar mı sorusuna ‘Recep de benim olduğu için geçerse sorun yok’ cevabını vererek herkesi kahkahaya boğdu.

DEMET SIFIR KAPRİS!

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un filme dahil oluş sürecini anlatan Gökbakar: ‘Biz sürekli konuşuyorduk, Recep İvedik’leri çok seviyorlar. Bu filme kısmet oldu. Zor ikna ettim. Demet biraz tedirgin oldu.  Okan’dan hiç beklemiyordum. Doğaçlama espriler kattı, bana ayar verdi. İnşallah devam eder Demet izin verirse.  Demet sıfır kapris, kim ne diyorsa inanmayın, ben şahit oldum.’ dedi.

İcatlardan favorisi sorulan Şahan Gökbakar : ‘İcatların pek tutulacağını zannetmiyorum ama kendi içinde güzel oldu. Biliyorsunuz Türkler’in yurtdışına çıktığında en büyük sıkıntısı taharet musluğu. Bir müteşebbis varsa o işe girişebiliriz beraber’ sözleriyle espri yaptı.