Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ONUR BÜYÜKTOPÇU'YA DOĞUM GÜNÜNDE DANSÖZ SÜRPRİZİ

ONUR BÜYÜKTOPÇU'YA DOĞUM GÜNÜNDE DANSÖZ SÜRPRİZİ

ONUR BÜYÜKTOPÇU'YA DOĞUM GÜNÜNDE DANSÖZ SÜRPRİZİ

Yeni yaşını dün akşam, menajeri Talip Demir'le birlikte Harbiye'deki Klein isimli mekanda kutlayan "Kiralık Aşk" dizisinin Koriş'i Onur Büyüktopçu'ya doğum gününde dansöz hediye ettiler. 

Dün, hem Koriş'in, hem de menajeri Talip Demir'in doğum günüydü. Hal böyle olunca, iki doğum gününü tek bir partiyle kutlamaya karar veren dizinin Koriş'i Onur Büyüktopçu'ya, doğum gününde çok özel bir sürpriz yapıldı ve bir arkadaşı Koriş'e dansöz hediye etti!..

Hande Ataizi, Bergüzar Korel, Barış Arduç, Nergis Kumbasar ve kızı Yasmin Erbil'in de katıldığı doğum günü partisinde Koriş, dansöz sürprizi ile neye uğradığını şaşırdı. Bir arkadaşı Koriş'in doğum günü için oryantal Nuran Sultan'la anlaşmıştı ve saatler gece 12'yi gösterdiğinde bir anda ortaya çıkan Nuran Sultan, başta dizinin Koray'ı, Onur Büyüktopçu olmak üzere, herkesi şaşırttı. Arkadaşının yaptığı bu sürpriz karşısında neye uğradığını şaşıran Onur Büyüktopçu, dakikalarca Nuran Sultan'la karşılıklı göbek attı ve gecenin sonunda doğum günü hediyesiyle fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi...