Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

“ONLARIN MUTLULUĞU BOZULMASIN”

Popçu Murat Dalkılıç, önceki gece Levent’teki bir mekanda sahne aldı. Yaklaşık üç saat sahnede kalan şarkıcı, sevenlerine müzik dolu bir gece yaşattı. Berkay, meslektaşı Dalkılıç’ı eşi Özlem Ada Şahin’le izledi. Ünlü şarkıcı, Demet Akalın ile Okan Kurt hakkındaki soruları yanıtladı.

Berkay, Demet Akalın ile Okan Kurt hakkındaki soruları yanıtladı.Berkay Şahin, arkadaşı Okan Kurt’un Martaş Lojistik adlı şirketinin borçları nedeniyle Beykoz’daki evlerindeki eşyaları haciz edildikten sonra 6 yıllık evliliklerini sonlandıran Demet Akalın için, şunları söyledi:

“Benim canım ciğerim kardeşlerim onlar. Allah onların mutluluğunu, huzurunu bozmayı hiçbir şeye hiç kimseye nasip etmesin. Erkek adam iş yapar, işleri kötü gider, yine toparlar. Olabilir böyle şeyler, herkesin hayatında olabilir. Onların ailesinin mutluluğu, bütünlüğü bozulmasın. İlk günden beri konuşuyoruz, hep de beraberiz, hiçbir sıkıntı yok. Allah’ın izniyle sıfır sıkıntıyla bunları atlatacaklar inşallah. İkisini de çok seviyorum, Okan ve Demet benim kardeşim”