a
HomeMedyaOKTAY KAYNARCA’DAN ‘EDHO’ AÇIKLAMASI

OKTAY KAYNARCA’DAN ‘EDHO’ AÇIKLAMASI

OKTAY KAYNARCA’DAN ‘EDHO’ AÇIKLAMASI

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü yayınlanmayınca sosyal medyada yorum yağdı. Fenomen dizinin başrolü Oktay Kaynarca’dan açıklama geldi.

Yeni yılın ilk haftasında reklam anlaşmalarını yenilemesi nedeniyle yayınlanmayan tüm diziler ekrana dönerken, EDHO’nun ekran arası uzadı. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen ve Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü dün akşam da yayınlanmadı. Dizinin neden yayınlanmadığı merak konusu olurken, açıklama Oktay Kaynarca’dan geldi.

YENİ BÖLÜM TARİHİNİ AÇIKLADI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Oktay Kaynarca, paylaşımında şunları yazdı:

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümlerinin yayınlanmamasıyla ilgili, özleyip severek bekleyen ve haklı olarak serzenişte bulunan seyircilerimize ve sorularına cevaben; Biliyoruz merak ve sevgiyle haftalardır beklediğiniz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 4 hafta ara verildi. Ama bunun sebebi bizim tatil yapmamız, tatil yapmak istememiz değil. Bizim yani oyuncularının insiyatifinde gerçekleşen bir süreç değil. Tamamen sezon ortasında televizyonların yayın politiklarıyla ilgili bir süreçtir. Yeni bölüm yayın tarihi olan 28 Ocak 2020’de her zamanki gibi çok güzel bir bölümle ekranlarınızda olacak. Çok güzel bir sezonu daha beraber paylaşacağız. Biz de özledik, görüşmek üzere.”