Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

NOİR İSTANBUL’DA KALDIĞIMIZ YERDEN!

Kuruçeşme’nin göz bebeği Noir Istanbul, yarın akşam kapılarını yeni sezon için açıyor. Üç yıldan beri İstanbul gece hayatının, yabancı müzikte öncü mekanlarından biri olan Noir İstanbul, yeni sezona merhaba diyor…

Noir açılış gecesinde 27 Eylül Perşembe günü Furkan Kurt & Ali Yılmaz performanslarını sergilerken, 28 Eylül Cuma günü Batıkan Tanrıkulu ve 29 Eylül Cumartesi günü ise Batuhan Kocaoğlu & Ali Emre Fırat sahne alacak.

Noir İstanbul’da geçen senelerde sahne almış olan yurt dışından Camelphat ve Sharam Jey gibi isimler mekanın yabancı müzik dünyasında da tanınmasını sağladı. Bu sene dünyaca ünlü sürpriz sanatçılara da yer verecek olan Noir, House, Commercial ve Hip Hop müzik alanında yeni yetenekleri de sahnesinde ağırlayacak.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hizmet verecek olan Noir, yerli ve yabancı dj performanslarina eşlik edebileceğiniz konsepti, hem mimari tasarımı hem de etkinlik takvimi ile de göz dolduruyor. Müdavimlerini samimi ortamı ile ev rahatlığında ağırlayan Noir, bu sene de en çok konuşulan gece kulübü markaları arasındaki yerini almaya hazır.