Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

“NİCE GÜZEL YILLARIMIZ OLSUN”

Geçtiğimiz sene dizi setinde aşk yaşamaya başlayan Alişan ile Buse Varol, tanışmalarının birinci yılını kutladı. Alişan, duygularını, “Kısa bir zaman gibi görünse de 1 yıla aşk, sevgi ve bir de yolda olan bir bebek sığdırdık. Seni çok seviyorum aşkım 1. yılımız kutlu olsun, nice güzel yıllarımız olsun” şeklinde ifade etti.

Geçtiğimiz sene dizi setinde aşk yaşamaya başlayan Alişan ile Buse Varol, tanışmalarının birinci yılını kutladı.

Alişan’in romantik çiçek sürprizleriyle başlayan gün, Buse Varol’un pasta sürpriziyle devam etti.Alişan, duygularını, “Kısa bir zaman gibi görünse de 1 yıla aşk, sevgi ve bir de yolda olan bir bebek sığdırdık. Seni çok seviyorum aşkım 1. yılımız kutlu olsun, nice güzel yıllarımız olsun” şeklinde ifade etti.

Buse Varol ise Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Bugün tanışmamızın 1’inci yılı, burası seninle bulustuğumuz ilk yer, bu masa seninle her geldiğimizde oturduğumuz masa. Ve sen aşık olduğum hayat arkadaşım, hayatımızdaki en önemli duygu olan ebeveynlik duygusunu bana tattıracağın için binlerce kez teşekkür ederim. İnsanın hayattaki en büyük şansı sevdiği biriyle aile olmaktır. Benim çekirdek ailemin direği; sana olan aşkım, sevgim, saygım hiç bitmesin. Ellerimiz ve kalbimiz kenetlendiği yerden hiç ayrılmasın. Daha kelimelere dökemediğim onca güzel söz var. Sen hepsini biliyorsun” notunu düştü.