Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

NESRİN CAVADZADE ERKEKLERİ REZİL EDECEK!

NESRİN CAVADZADE ERKEKLERİ REZİL EDECEK!

nesrin cavadzade ve çıplak fotoğraflar

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, erkeklerin kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini belirterek "Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi.

Nesrin Cavadzade, festival filmlerinin aranan ismi. Şimdiye dek 20'ye yakın önemli ödülün sahibi. Ama bir süredir rüzgâr onun için farklı yönden esiyor. Cavadzade, sosyal medya hesabından cesur pozlarını yayımlıyor, lügatimize 'seksiyet' gibi kelimeler katıyor.

 Hürriyet gazetesinden Hakan Gence özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak mesajlar fotoğraflarını attığını belirtti. Bu fotoğrafları biriktirdiğini ifade eden Cavadzade, "Aklıma dâhiyane bir fikir geldi. Şimdi hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim. Erkek cinselliğini bu şekilde sergilemekte bir sakınca görmüyorsa, kadın da bundan sanat üretmekte sakınca görmemeli" dedi.

 İşte güzel oyuncunun açıklamalarından satırbaşları;

 Festival filmlerinin ödüllü oyuncusuyken sizi birden Instagram'da kâh direk dansı yaparken kâh karın kaslarınızı sergilerken görür olduk.Hangi noktada 'devreleri yaktınız'?

 - Bende devreler doğuştan yanık (gülüyor).

 Paylaştığınız fotoğrafların altına 'seksiyet' diye not düşüyorsunuz. Ne demek bu?

 - İçinde masumiyet olmayan bir seksapel tek boyutlu olacaktı. Bu yüzden masumiyetle seksapeli birleştirdim ve ortaya 'seksiyet' çıktı.

 İçinizdeki 'seksiyet'i ne zaman keşfettiniz?

 - Aslında bu kadın içimde hep vardı, onu gösterecek kanalı bulamıyordum.

 sizi bu rahatlık mertebesine ulaştıran ne?

 - Sinemadaki başarılarım üst üste geldi. O kadar çok onaylandım ki... 20'ye yakın ödülüm oldu. Fakat baktım, artık kendimi şaşırtamıyorum. İçimde tek bir Nesrin olmadığının da farkındaydım. İyi oyuncu, sanat filmlerinin aranan ismi... Ama başka yönlerim de vardı. Mesela uzun yıllardır spor yapıyorum. Oradaki birikim beni özgürleştirdi. Bedenimle hiçbir sorunum kalmadı. Instagram bütün bunları açığa çıkarmak için bir araç oldu. Şimdi özgür hissediyorum.

 Bu özgürleşme sürecinde bedeninize dair en büyük keşfiniz ne oldu?

 - Bacak, meme, boy pos... Bir yandan bunlara emek sarf ederken bir yandan önemli olmadıklarını kavradım. Çünkü her şey bakışta bitiyor. Beni diğer oyunculardan ayıran bir şey varsa onun gözlerimdeki mana olduğuna inanıyorum. Bakışlarımla ruhumu aktarmaya çalışıyorum. Kendimi güzellik ve erotizmle ifade ediyorum.

 Kendinizi ifade yönteminiz olan erotizmi nasıl tanımlıyorsunuz?

 - Bunu çıplaklıkla özdeşleştirmiyorum. Seksi olmak, cinsellik ve erotizm; libidoyla ilgili...

Freud, "Libido, bastırılmış duyguları insan benliğinde ateşlemek" diyor. Peki size göre libido ne?

 - Libido eşittir hayat enerjisi. Hayat enerjisi de filizlenmek ve çiçek açmak demek. Bu enerjiyle aramıza mesafe koyduğumuz her an yaşamdan uzaklaşıyoruz.

 O halde sizin libidonuz hayli yüksek olmalı...

 - Ben hayat enerjisine mesafe koymamayı seçiyorum.

 Bu yüksek hayat enerjisi erkeklerin size bakışını nasıl etkiliyor?

 - Instagram'da özelden, mesajdan çıplak fotoğraflarını yolluyorlar. Başlarda çok üzülüyordum. Ama sonra aklıma dâhiyane bir fikir geldi. Şimdi hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim. Erkek cinselliğini bu şekilde sergilemekte bir sakınca görmüyorsa, kadın da bundan sanat üretmekte sakınca görmemeli.

Size dava açmazlar mı?

 - Onların yaptıkları şey bir cinsel taciz. Dolayısıyla ben onlara dava açabilirim. Hiçbirinin penis fotoğrafını zorla almadım. Ne biliyorsun, belki ünlenecekleri için mutlu bile olabilirler.

 Bu kadar çok çıplak erkek bedeninden ne öğrendiniz?

 - Kadınların da bu kadar pervasız olabilme özgürlüklerinin olması gerektiğini öğrendim.

 Peki cinsellik, hayatınızın neresinde duruyor?

 - Sevgilim olduğunda her şeyin en güzelini yaşamak isterim. Ama 2.5 senedir hayatımda biri yok! Âşık olamadım.

 Biriyle birlikte olmak için mutlaka sevgili mi olmanız lazım?

 - Evet. Aşk konusunda tutucuyum. Aşk kadınıyım; aşk için nefes alıyorum ve aşkla sanat yapıyorum. O yüzden âşık olmadığım insanla beraber olmam mümkün değil. Kadın dünyaları fethedip savaşlar kazanabilir. Ama erkeğine yenilmeli. Ben de güçlüyüm, meydan okumaya müsait bir yapım var. Ve beni yenecek bir erkek arıyorum. O da karşıma kolay çıkmıyor.

 'Kış Güneşi' dizisindeki karakteriniz âşık olduğu adam için mücadele etmek yerine onunla arkadaş olmayı tercih ediyor. Siz olsanız bunu kabul eder misiniz?

 - Bir şey olmuyorsa olmuyordur. Ben arkadaşlığa çok kıymet veririm. Hayatıma insanları zor alır, aldıktan sonra da bırakmam. Ama bunlar bir yana, Endemol Türkiye'den bana gelen Efruz karakteri son derece derinlikli. Hürriyet