Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

NESLİHAN ATAGÜL,SERENAY SARIKAYA’YA DESTEK VERDİ

Neslihan Atagül, Serenay Sarıkaya’nın “Çocuk kariyeri öldürür” açıklamasına yorum yaptı.

‘Kara Sevda’ dizisinde Nihan karakterini canlandıran Neslihan Atagül, önceki akşam İstinye Park’ta objektiflere takıldı. Bir arkadaşıyla film izleyeceğini söyleyen oyuncu, gazetecilerle sohbet etti. Dubai’de havaalanı polisi tarafından göz altına alınan eşi Kadir Doğulu’yla ilgili konuşan Atagül, “Hâlâ orada, telefonla görüşüyoruz. Haksızlık yapılıyor, böyle şeylere gerek yok” dedi. İş yoğunluğu nedeniyle eşini görememekten dert yanan oyuncu, “Kadir’i çok özlüyorum” şeklinde konuştu.

Neslihan Atagül, ‘Kara Sevda’ dizisinin sezon sonu biteceğine dair söylentilere de açıklık getirdi: “Şu an net bir şey yok.

Kimse bilmiyor ne olacağını. Devam ederse, mutlu olurum.” Rol arkadaşı Burak Özçivit’in Fahriye Evcen’le nişanlandığı hatırlatılan oyuncu, “Hayır uğurlu olsun, ne güzel.” dedi. Serenay Sarıkaya’nın “Çocuk kariyeri öldürür” açıklaması da sorulan oyuncu, “Ne demek istediğini anlıyorum. Olaya başka bir yerden baktığı için öyle söylemiştir. Herkes nasıl hissederse, öyle yaşasın” açıklamasını yaptı.

Milliyet