Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

MUHAMMED TÜRKMEN'İN İLK SINGLE'I ÇIKTI

MUHAMMED TÜRKMEN'İN İLK SINGLE'I ÇIKTI

MUHAMMED TÜRKMEN'İN İLK SINGLE'I ÇIKTI

Uzun yıllar Süperlig'de top koşturan, aynı zamanda üniversitede felsefe eğitimi alan Muhammed Türkmen, ilk müzikal çalışması Merhaba de! ile bugün digital marketlerde yerini aldı.

Aynı zamanda müzik televizyonlarında ilk şarkısının klibi de, bugün yayınlanmaya başlandı.

İlk çalışmasında Suat Aydoğan, Emre Kıral ve Tarık İster gibi önemli müzik yönetmenleri ve aranjörlerle çalışan Muhammed Türkmen'in klibi, son zamanlarda yaptığı başarılı işlerle dikkat çeken ünlü yönetmen Teoman Topçu yönetmenliğinde gerçekleştirildi.

Yarı animasyon, yarı reel görüntülerle gerçekleştirilen klipte, Muhammed Türkmen'e 7 yabancı manken ve fotomodel eşlik etti.

Merhaba de! isimli çalışmanın remix versiyonu ise genç kuşağın başarılı aranjörlerinden Tarık İster tarafından yapıldı.

Albüm kapak fotoğraflarında ise Esra Pozan imzası bulunuyor.


Muhammed Türkmen Kimdir?
9 Nisan 1986 yılında Ordu'da doğdu.Utku Acun İlköğretim Okulu ve Ordu Anadolu Lisesi'nde ilk öğrenimini tamamladı.

Aynı zamanda futbola olan sevgisi ve tutkusu,Ali Haydar Demir hocasının büyük emeği katkısıyla ona Ordu'da bir amatör takımdan Genç Milli Futbol Takımı ve Fenerbahçe altyapısının kapılarını açtı. 2001 yılında geldiği İstanbul'da eğitimine Fenerbahçe akademisinde devam etti. 2001-2005 yılları arasında.Fenerbahçe Altyapısında ve A takımında görev aldı.

Profesyonel futbol kariyerinde, İnegölspor, Kocaelispor, Orduspor, İstanbulspor, Kartalspor, Ankaragücü, Sarıyerspor gibi Türkiye'nin köklü ve önemli futbol takımlarında forma giydi.

Kariyeri boyunca vücudunun 24 farklı bölgesinden yaşadığı sakatlıklar,futbol kariyerine büyük bir engel olsada buna rağmen,Türkiye Süperlig'de,1.Lig'de forma giyip,ülkemizi de Genç Milli Takımlar bünyesinde temsil etmiş ve Milli Formayı giyme şerefini tatmıştır. Futbol kariyerini eğitimine bir engel görmemiş ve üniversite eğitimini halen sürdürmektedir.

Aynı anda üniversite sınavlarında da Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü'nü kazandı ve felsefe eğitimi almaya başladı.