HomeTv dünyasiMUCİZE DOKTOR’DA O SAHNE İZLEYİCİYİ TERS KÖŞE YAPTI

MUCİZE DOKTOR’DA O SAHNE İZLEYİCİYİ TERS KÖŞE YAPTI

MUCİZE DOKTOR’DA O SAHNE İZLEYİCİYİ TERS KÖŞE YAPTI

Mucize Doktor dizisi dün akşam yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. Onur Tuna’nın hayat verdiği Ferman karakterinin uzun zamandır merak edilen sırrı ortaya çıktı.

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mucize Doktor dizisi, dün akşam 13’üncü bölümüyle ekrana geldi. Ferman’ın yıllardır herkesten sakladığı sır ortaya çıktı, izleyenler duygusal anlar yaşadı.

13. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mucize Doktor 13. bölümde Adil’in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar verdi. Ali, Nazlı’ya dokunmak için kendisini hazırlarken beklemediği bir olay yaşadı. Tümör nedeniyle yaptığı davranışları kontrol edemeyen bir kadın hasta, muayene sırasında Ali’yi dudağından öptü.

FERMAN, SALDIRIYA UĞRAYAN ALİ’Yİ KURTARDI

Ali Vefa bu öpücük nedeniyle çok zor anlar yaşadı. Ali ve kadının öpüştüğü anı gören hasta yakınları, hastane önünde Doktor Ali Vefa’ya saldırdı. Ali’nin dayak yediğini gören Ferman, Ali’nin yardımına koşarak saldırganların arasından kurtarmayı başardı. Hasta yakınlarının saldırısından kurtulan Ali Vefa’nın sözleri ise Ferman’ı duygulandırdı. Ferman, herkesten sakladığı sırrını Ali’ye açıklamaya karar verdi. Ali Vefa’yı, bir bakım evinde tedavi gören kız kardeşinin yanına götüren Ferman gözyaşlarına boğuldu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Doktor Ferman kız kardeşinin hastalığının sebebinin kendisini olduğunu itiraf ederek gözyaşlarına boğuldu. Ferman’ın ağlamasına dayanamayan Ali ise hayatında ilk defa kendi isteğiyle birisine dokundu ve Ferman’a sarıldı. O anlara ise kendilerini takip ederek bakım merkezine gelen Ferman’ın sevgilisi Beliz de şahit oldu.