a
HomeMagazinMIAMI’DEN BODRUM’A HEYECANLA BEKLENEN VİLLA AZUR ARTIK TÜRKİYE’DE!

MIAMI’DEN BODRUM’A HEYECANLA BEKLENEN VİLLA AZUR ARTIK TÜRKİYE’DE!

MIAMI’DEN BODRUM’A HEYECANLA BEKLENEN VİLLA AZUR ARTIK TÜRKİYE’DE!

Miami gece hayatının öncülerinden Micheal Martin’in bilgi birikiminin, Jean – Philippe Bernard ve Paul Breuza’nın uzmanlıklarıyla buluştuğu, eğlence sektöründe, hem lezzet, hem de atmosferi ile cezbedici bir dünya markası olan Villa Azur, Miami’den sonra Metin Şen’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Dinesty Group güvencesiyle artık Bodrum’da…

Metin Şen, Gökay Deniz, Murat Özgel’in ortaklığıyla, 3 Temmuz’da Bodrum Yalıkavak, Tilkicik Koyu’nda açılan dünyaca ünlü Villa Azur, Türkiye’ye Miami’nin Akdeniz esintilerini, egzotik ambiyansını, benzersiz eğlence, kusursuz lezzet anlayışını taşıyor. Miami’de ağırladığı Beyonce, Leonardo di Caprio, Paris Hilton, Gerard Butler, Adriana Lima gibi starlarla da tüm dünyanın göz bebeği olan, yaz denildiğinde de ilk aklan gelen adreslerin başında yer alan Villa Azur Restaurant & Beach Club, hem Akdeniz mutfağının önde gelen en özel lezzetleri, hem de konfor ve şıklığın buluşmasını yansıtan ambiyansı ile ağırladığı misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

Rahat, Şık ve Zarif Yaşam Biçiminin Bodrum’daki Tek Adresi…

Benzersiz “rahat, şık ve zarif yaşam biçimi” ile denize sıfır residence dairelerden oluşan D Plaj’ın içerisinde yer alan Villa Azur Restaurant & Beach Club, Tilkicik Koyu’nun güzelliği, muhteşem yemekleri ve kokteylleri, geniş iskelesi, Abdullah Burnaz tarafından özenle tasarlanan konsepti, tabloları andıran gün batımı ile her detayında ayrıcalığını hissettiriyor.

Villa Azur Restaurant & Beach Club’ın, ağırlıklı olarak beyaz renklerin hakim olduğu bohem ve rahat dekorasyonu, Bodrum’un doğasıyla kusursuz bir bütünlük yaratıyor. Restorandan bara, iskeleden plaj tarafına, her detayın maksimumda konforlu bir şekilde tasarlandığı Villa Azur Restaurant & Beach Club, Akdeniz esintisini Bodrum’a taşıyor.

Damaklarda İz Bırakan Lezzet Anlayışı…

Gün boyu tatilin, denizin ve sahilin keyfini doyasıya yaşatan Villa Azur Restaurant & Beach Club, restoran tarafında hem beach, hem de ana menü olmak üzere iki alternatifli menü sunuyor. Kahvaltıdan salataya, atıştırmalıklardan pidelere uzanan beach menüde, sahilde yaz boyunca en keyifle yenen lezzetler bulunuyor. Ana menüde ise Octopus Grill, Salmon Tartare, Arancini, Citrus Chicken, Grilled Lagos, Veal Chops, Truffled Risotto gibi Villa Azur’un özel spesiyal yemekleri yer alıyor. Her Pazar, saat 09.30 – 13.00 arası düzenlenen Villa Azur Restaurant & Beach Club brunchları da Bodrum’un en keyifli buluşmalarına ev sahipliği yapıyor.

Murat Tokuz ile Müzik ve Eğlence Ziyafeti…

Bodrum’un ve yaz sezonunun mutluluğunu zirveye taşıyan Villa Azur Restaurant & Beach Club, her Cuma günü ağırladığı misafirlerine DJ Murat Tokuz eşliğinde unutulmaz bir müzik ziyafeti de yaşatıyor.