Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

YÜKSEL BALIK

Yüksel Balık, 20. yılına özel Tarabya’da açtığı yeni şubesini birbirinden ünlü simaların da katıldığı renkli bir açılış partisiyle kutladı!

Yüksek kalite anlayışı, özenli servisi ve lezzetleriyle hizmet veren Yüksel Balık, 20. yıla özel boğazda açtığı yeni şubesi Tarabya’da keyifli bir kutlamaya ev sahipliği yaptı.

(Derya – Yüksel – Yüksel Karakış)

Cemiyet ve sanat hayatının ünlü isimleri Yüksel Balık’ın 20. Yılını kutlamak için bir araya geldi. 20 yıldır en gözde adresler arasında kendini gösteren Yüksel Balık, Tarabya’daki yeni şubesini cemiyet ve sanat dünyasından katılan birçok ünlü isimle birlikte kutladı.

Seren Serengil, Lerzan Mutlu, Sinan Akçıl, Feryal Gülman, Ayşe Tolga, Nazan Şoray, Emel Yıldırım, Elif Güvendik, Banu Zorlu, Elif Ece Uzun, Aslı Hünel, Saruhan Hünel, Gül Erçetingöz, Zeynep Mansur gibi isimlerin katıldığı davette, Yüksel Balık, hazırladığı özel lezzetleriyle büyük ilgi gördü. Gece setleri kadar MC performansları ile de büyük ilgi gören Türkiye’nin önde gelen DJ’i, DJ Funky “C’’ müzikleriyle gecenin ritmini yükseltti.

(Yüksel Karakış)

(Seren Serengil)

(Lerzan Mutlu)

(Sinan Akçıl)

(Ayşe Tolga)

(Hakan Akkaya)

(Elif Güvendik)

(Esra Türker)

(Gül Erçetingöz)

(Saruhan Hünel)

(Elif Ece Uzun)

(Aslıhan Hünel)

İlgili Haberler