Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

PEOPLE

İYİ YEMEK İLE CANLI MÜZİK ‘PEOPLE’DA BİR ARAYA GELİYOR!

EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN YILDIZI JÜPİTER GRUP, İSTANBUL’DA 10 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA YENİ BİR MEKAN AÇIYOR. TAKSİM’DEKİ ‘PEOPLE’ ADLI MEKAN, HEM İYİ YEMEĞİN HEM DE CANLI MÜZİĞİN EN GÖZDE ADRESİ OLACAK.

İstanbul ve Bodrum’da yeme-içme ve eğlence sektörüne çok özel mekanlar kazandıran Jüpiter Grup’tan yeni bir mekan daha… Jüpiter Grup, 10 milyon TL’lik yatırımla, Taksim’deki InterContinental ‘in giriş katında ‘People’ adıyla yeni bir mekan açtı. Lezzetli yemek ile canlı müziği bir araya getiren ‘People’ çok iddalı…

İstanbul gecelerine yeni bir soluk getirecek olan ‘People’ iki farklı bölümden oluşuyor. İç mekan ve bahçeden oluşan bu iki bölümün konseptleri de çok farklı.

LONDRA MÜZİKHOLLERİNİ ARATMIYOR

‘People’ın iç mekanında, uygulanan klasik ve zamansız dekorasyon tarzıyla,Londra’nın ünlü müzikhollerinin havası yaratıldı. Zeminde şık mermerler, duvarlarda ve tavanlarda koyu renk lambrilerin kullanıldığı mekan, özel tasarım sandalyeler ,chester koltuklar ve artık Jüpiter Grup’un imzası haline gelen altın ve pirinç detaylarla süslü. ‘People’ın iç mekanında haftanın her günü canlı müzik olacak.

BAHÇEDE SICAK BİR AMBİYANS

Canlı bitkilerin bolca kullanıldığı, yemyeşil bir yer olan ‘People’ın bahçe bölümü ise; modern bir dekorasyona ve sıcak bir ambiyansa sahip. İyi müzik eşliğinde lezzetli yemekler yenilebilecek bahçe bölümü; uzun ve keyifli yemeklere ev sahipliği yapacak.

ÜNLÜ SANATÇILAR PEOPLE SAHNESİNDE

People, konumu, dekorasyonu ve yemekleri kadar canlı müziğiyle de çok iddialı. Çünkü People’da; sahnelerin en başarılı isimlerinden Nükhet Duru ”Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” kabare show’la, Cenk Eren ,Mehmet Erdem, Selen Servi ve Barbaros sahne alacak. Sezon boyunca her hafta kendi günlerinde sahneye çıkacak olan ünlü şarkıcılar, ‘People’a özel bir repertuvarla İstanbulluları eğlendirecek. People sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan
Nükhet Duru, Cenk Eren ve Barbaros’a, çok yakında sürpriz isimler de eklenecek.

Rezervasyonlarını People’ın iç mekanına yaptıranlar, burada yemeklerini yiyip masalarından kalkmadan canlı müzik ile geceye devam edebilecek. Bahçe bölümünde yemeğini yiyenler ise canlı müzik için içeriye bara geçebilecek.

FARKLI MUTFAKLARDAN ÖZGÜN LEZZETLER

Eğlence konusunda, bu sezonun en iyi mekanı olma iddiasında olan ‘People’, ‘en iyi’ olma iddiasını yemekte de sürdürüyor. ‘People’ıntecrübeli bir ekip tarafından hazırlanan çok zengin bir mönüsü var. Mönüde, ‘Taze Enginarlı
Kuşkonmaz Salata’dan ‘Karadisli Kabak Mücver’e, ‘İtalyan Yabani Mantarlı Risotto’dan ‘Gerdanlı Pide’ye, ‘Dinlendirilmiş Antrikot’tan ‘Izgara İskenderun Karidesi’ne, ‘Cevizli Tel Kadayıf’tan ‘Kestaneli Sufle’ye kadar uzanan, farklı mutfaklardan özel lezzetlerin ‘People’ yorumları yer alıyor.

ÜNLÜLERİN BULUŞMA YERİ OLACAK

Haftanın her günü 11:00 ile 02:00 saatleri arasında öğle yemeği itibariyle misafirlerini ağırlayacak olan ‘People’ın da diğer Jüpiter Grup’un mekanları gibi, şehrin en gözde mekanları arasına gireceğine ve iş, cemiyet, sanat ve spor
dünyasının ünlü isimlerinin yeni buluşma yeri olacağına şüphe yok.

İlgili Haberler