Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

TEPE MAJEUR

ULUS TEPE MAJEUR’DE HAVUZ BAŞI KEYFİ BAŞLADI

Havuz başı keyfini doyasıya yaşamak için sadece özel günleri beklemeyin.

Şehrin merkezindeki gizli cennet Ulus Tepe Majeur, günün her saatinde sizlere mavinin ve yeşilin sonsuz huzurunu sunuyor. Yaz mevsiminin tüm keyfini muhteşem havuz başı eşliğinde, özenle seçilen lezzetler ile çıkaracaksınız.

İstanbul’un tam merkezi Ulus’ta ağaçların içerisinde sessizliği ve sofistike havasıyla dikkat çeken Tepe Majeur’de en keyifli saatleri geçireceğiniz havuz başı sezonu açıldı.

Şehrin tüm karmaşasını geride bırakmanız ve ruhunuzu tazelemeniz için tüm detayların düşünüldüğü Tepe Majeur, sıcak yaz günlerinde sizlere ılık meltem esintileri yaşatacak.

Elchyn Group’un tüm tecrübesi ve profesyonelliğini yansıtarak en unutulmaz düğünlere, hatıralardan silinmeyecek organizasyonlara imza attıkları mekanı Ulus Tepe Majeur,  carte restaurant hizmetiyle de günün her saatini mutluluğa çeviriyor. Dilerseniz havuz başı keyfini tüm kahvaltılıkların düşünüldüğü, tatlıların, meyvelerin yer aldığı harika bir brunch’la çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle günü yıldızların altında kapatmak isterseniz de dünya mutfağının en seçkin lezzetleri ve mevsimin en taze sebzeleriyle hazırlanmış yemekler masanızda yerini alacak. Teriyaki marinasında somon, fırında özel aromalı dana parçaları, yaz mevsiminin en lezzetli sebzeleriyle hazırlanan pizzalar, taze kuşkonmazlı ve karidesli salata, pancar dolması, içinizi ferahlatacak limonlu brownie gibi en özel lezzetler en keyifli sohbetlerinizin eşlikçisi olacak. Siz havuz başında hayatınıza en mutlu saatleri kazandırırken, çocuklarınız da kendileri için ayrılan özel park alanında doyasıya eğlenecekler. Hayatınıza keyif kattığınız her gün çok özeldir.

Ulus Tepe Majeur’de keyifle geçirmek isteyeceğiniz her özel gün için 0212 257 92 20 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Uzun yıllardan bu yana sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel yaklaşımı ile Türkiye’nin ilk profesyonel catering firmalarından olan Elchyn Catering, yaklaşık 30 yıldırçok önemli organizasyonlara imza atmaktadır. 2008 yılından itibaren en ünlü  düğün mekanı Fransız Bahçeleri’ni işletmekte olan Elchyn Catering, Ulus’ta hizmete açıtıkları Tepe Majeur Restaurant ve Davet Mekanı’yla da en özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Ulus’ta eşsiz doğası ile yeşilin her tonunun bulunduğu, muhteşem havuz başı eşliğinde Ulus Tepe Majeur, şehrin en gözde davet mekanları arasında yer almaktadır.