Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

HUDSON

Bir Başka Hudson
‘’Yeni Sezon’’

Serüvenine 2016’da kapılarını açarak başlayan ve yıl içerisinde İstanbul’un en çok tercih edilen mekanları arasında yerini alarak fark yaratan Hudson, yeni sezona yeni menüsü ile merhaba diyor.

Hudson sevilen lezzetlerine ek olarak, yenilerini eklediği menüsünde kendine özel sürpriz dokunuşları ile dünya mutfağından seçmeler sunduğu tatlara yer veriyor.

Haftanın 7 günü farkı arayan İstanbul’luları Arnavutköy’de biraraya getiren Hudson, dekorasyonu, farklı tarzı ve sevilen yemeklerinin yer aldığı menüsüne kattığı yeni lezzetleri ile yeni sezona harika bir giriş yapmak için hazır!

Hudson, kendi mutfak ekibi tarafından reçetelendirilen ve geliştirilen Uzakdoğu sosları ile Akdeniz mutfağının lezzetlerini harmanlayarak başka bir yerde rastlayamayacağınız yemekleri misafirlerine sunuyor.

Dünya mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan <strong>Hudson</strong>, tarzından ödün vermeyerek günün her saati gittiğinizde kendinize uygun yemeği bulabileceğiniz sıcak ve şık ortamı ile İstanbul’un buluşma noktası.

Zencefilli ponzu soslu ‘’Somon Tataki’’, sarımsaklı soya soslu ‘’Dana Carpaccio’’, zeytinyağlı enginar, Hudson’ın özel bir teknik ile hazırladığı organik portaka kabuğul tozu ile harmanlanan ‘’Cibes Salata’’ ve miso sos ile marine edilmiş ‘’Izgara Somon’’ yeni menünün yıldızları arasında yerini aldı.

İyi yemek, iyi müzik ve sanat konsepti ile HUDSON, kokteyl menüsünde de bir hayli iddialı. ‘’Hudson Mule’’, ‘’Passion Elyxr’’ kokteyller arasında favorilerden…

Akşam yemeğinin ardından bar konseptine dönüşen Hudson’ın kapısı, iyi müzik dinlemek ve eğlenmek isteyenlere de sonuna kadar açık.

Hudson’ın Farkı

HUDSON’ın Özel Tarzı
HUDSON, benzersiz lezzetlerinin yanı sıra ‘’New Yorker French’’ tarzı ve kendine özgü dekorasyonu ile sizleri çağırıyor! Mimar Mehmet Yücebaşoğlu’nun imzasını taşıyan ve dekorasyonu ile bir hayli dikkat çeken Hudson, yine kendi çizgisine ve tarzına uygun aksesuarlar seçerek farklılığını Belçika’dan özel seçtikleri retro, özel kesim bardakları ile gözler önüne seriyor.

Dekorasyonunda renk olarak ağırlıklı yeşili tercih eden Hudson, oturduğunuz an gözünüze takılan özel üretim Yeşil su şişeleri başta olmak üzere yine özel üretim peçeteler ve tabaklar ile sizi evinizdeymişcesine içine çekiyor. İstanbul’da benzeri olmayan bir konseptle farklı yerler ve lezzetler arayanlar için Arnavutköy’de hergün kapıları açık.

HudsonART
Sanatla iç içe olan Hudson, BuBiProje ile ortaklaşa gerçekleştirdiği “Building Art Wall” projesi kapsamında genç sanatçılarla her ay farklı yeni proje ve sergilere imza atıyor.

Proje Kordinatörü Hakkında Editöre Not : BuBiProje, çağdaş sanat projeleri yaratan ve yeni düşünce biçimleri üreten bağımsız bir platform olarak kurulmuştur. Çağdaş sanatın günlük hayatta daha fazla yer bulabilmesine katkı sağlamayı, daha geniş kitlelerin sanatla entegre olabilmesi için gerekli alanlar yaratmayı, yenilikçi çağdaş sanat akımlarını tanıtmayı, sergiler düzenlemeyi, sanat projeleri geliştirmeyi amaçlamaktadır.

BuBiProje,
Hudson Arnavutköy ile ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘Building Art Wall’ projesinde genç sanatçılarla günlük hayatında sanata yer vermek isteyen Hudson misafirlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir.