Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

FRANSIZ BAHÇELERİ

FRANSIZ BAHÇELERİ’NDE ÖLÜMSÜZ AŞKA İMZA ATIN!

Boğazın nefes kesen manzarasına sahip Tarabya’daki Fransız Bahçeleri, masalsı organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. En özel gününüzde saat sınırlamasını da ortadan kaldıran Fransız Bahçeleri, gece 12’den sonra düğün konseptinize uygun olarak hazırlanan “after party” alanıyla en mutlu gününüzü sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürüyor.

Kim, aşkla “Evet”lerin dile geldiği, hayatının en özel anını sevdikleriyle paylaşacağı mekanın eşsiz olmasını istemez ki? Rüya gibi bir düğünün hayalini kim kurmaz ki? Yeşil ile mavinin eşsiz güzelliğini sunan ve hayalleri gerçeğe dönüştüren Fransız Bahçeleri’nde, romantik doğal taşlık geçitten geçerek evliliğe ilk adımlarınızı attığınız anda sizi nilüferler, ıhlamur ağaçlarının cezbedici kokusu, tarihi doku, boğazın büyüleyici manzarası ve muhteşem orman görüntüsü karşılıyor. Elchyn Group’un 30 yılı aşkın tecrübesini, kusursuz hizmet anlayışı ile yansıttığı Fransız Bahçeleri, profesyonel düğün uzmanları ile A’dan Z’ye hizmet sunarak en özel gününüzde eşsiz zaman geçirmenizi sağlıyor.

Zengin menü ile lezzet şöleni!

Şehrin seçkin lokasyonlarından Tarabya’da, 57 dönümlük bir alan üzerine konumlanan Fransız Bahçeleri, 3000 kişilik kokteyl alanı ve 750 kişilik oturmalı yemek alanı sayesinde tüm sevdiklerinizle bir arada olmanıza imkan tanıyor. Deneyimli şeflerin ellerinden çıkan Türk ve Dünya Mutfağı’nın en özel lezzetlerinin bulunduğu zengin menüsü ise düğününüzü adeta lezzet şölenine çeviriyor. Fransız Bahçeleri’nin tahsis edeceği nedimelerse anlık ihtiyaçlarınıza cevap verirken, siz de ailenizle ve değerli konuklarınızla mutlu anların keyfini sürebileceksiniz. Ayrıca farklılığını her konuda ortaya koyan mekanda akşam düğünü planlıyorsanız, saat kısıtlamasına takılmadan, özel anlarınıza gece 24:00’ten sonra “after party”le devam etmeniz de mümkün! Hafızalara kazınacak düğün planınız için organizasyon, dekorasyon, müzik sistemi, fotoğraf çekimi, limitsiz yerli içki, çiftler tarafından belirlenen menü ve karşılama ekibinin de dahil olduğu programın kişi başı fiyatı 80 Euro’dan başlıyor. Hayalleri gerçeğe dönüştüren Fransız Bahçeleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve rezervasyon için 0212 321 31 11 numaralı telefonu aramanız yeterli.