Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ELİO SEDEF

Elio Sedef’te Canlı Müzik Keyfi Başlıyor

Eşsiz manzarası, kaliteli atmosferi ve şık ambiyansıyla İstanbul’un en yakın kaçış noktası olan Elio Sedef’te her Cuma Zeynep Doruk’la canlı müzik keyfi başlıyor.

Büyüleyici atmosferi, şık restoranı ve barıyla gece eğlencelerinin de iddialı adreslerinden olan Elio Sedef’te 30 Haziran’dan itibaren her Cuma Zeynep Doruk geceleri başlıyor. Haftanın yorgunluğunu atmak ve haftasonuna eğlenceli bir başlangıç yapmak isteyenler için huzurlu ama bir o kadar eğlenceli ambiyansıyla misafirlerini ağırlayan Elio Sedef’te Zeynep Doruk büyüleyen sesi ve canlı performansıyla sahne almaya hazırlanıyor.

Süperstar Ajda Pekkan, Sertap Erener, Yalın gibi güçlü seslerin vokalistliğini yapan Doruk, İstanbul’un önde gelen eğlence mekanlarında sergilediği performanslarla büyük beğeni toplamış bir isim.

Elio Sedef’e Ulaşım

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde, shuttle ve 2 adet VIP shuttle hizmeti sunduğu gibi mekana ayrıca Kartal ve Adalar’dan da rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.

Eşsiz manzarası, sade ve şık atmosferi ile Elio Sedef’te bir taraftan lezzetli yemeklerin tadını çıkarırken diğer taraftan Zeynep Doruk’un huzur veren sesiyle çok eğleneceksiniz.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon: (0216) 382 48 84