Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

MARTİNEZ İSTANBUL TÜRKBÜKÜ’NDE…

Sushi’den çıtır ördeğe birçok benzersiz lezzete sahip menüsü ile dikkat çeken Martinez Istanbul, eşsiz yemekleri ve eğlencesi ile bu yaz Türkbükü’nün prestijli noktası Bella Sombra Hotel’de…

İmzalı reçeteleri ile başlı başına bir lezzet ritüeli sunan Martinez Istanbul, Bodrum Türkbükü’nde konumlanan Bella Sombra Hotel’de restoran, bar ve lounge hizmeti sağlayacak. Martinez Istanbul, konaklama misafirlerine yönelik restoran hizmetinin yanı sıra, tüm düğün ve özel davetlerin de yeme-içme operasyon süreçlerini yönetecek.

Martinez Istanbul’un eşsiz lezzetlerine İskender Paydaş ve Seçil Akmirza’ın canlı performanslarıyla birlikte, Emre Tankut Karakurt’un müzik direktörlüğündeki DJ performanslar da eşlik edecek.

Ayrıcalıklı misafirperverliği, eşsiz lezzetleri ve kaliteli servis anlayışı ile farkını ortaya koyan Martinez Istanbul, Bodrum’un incisi Bella Sombra Hotel’e 19 Mayıs’ta “Merhaba” diyor. Öğle ve akşam yemeklerinden oda servisine, düğün organizasyonlarından brunchlara kadar Bella Sombra Hotel’de gerçekleşecek pek çok farklı organizasyon, ekibi ve hizmet kalitesi ile Martinez Istanbul standartlarını yansıtacak. Özel tatlar, canlı müzik performansları ve eğlenceli happy hourlar Martinez Istanbul’da hayat buluyor.

Sezonun en popüler destinasyonu olmaya aday Martinez Istanbul’un ayrıcalıklı lezzetlerine, başarılı müzisyen İskender Paydaş’ın sahne performansları da eşlik edecek. Geçtiğimiz yılın ses getiren partilerinden İskender Paydaş’lı happy hour’lar, her Cumartesi yenilikleriyle keyifli anlar yaşatacak.

Kemanıyla, duruşuyla ve sesiyle dinleyenleri hayran bırakan Seçil Akmirza da performansıyla Bella Sombra Hotel’deki Martinez Istanbul’da yemek ve eğlenceyi bir araya getirecek. Bar ve yemek saatlerinde Emre Tankut Karakurt’un müzik direktörlüğündeki Türkçe ve yabancı müzik soundlarına sahip Dj performansları da haftanın her günü Bella Sombra Hotel’de rafine müzik sunacak. Martinez Istanbul’un akıllarda yer eden özel yemekleri şimdi Türkbükü’nde…

Akdeniz ve Uzak Doğu mutfağının seçkin örneklerini eşsiz bir şekilde Bella Sombra Hotel konuklarına sunacak olan Martinez Istanbul, damak tadını fethedecek. Martinez Istanbul’un iddialı lezzetler sunan menüsünde atıştırmalıklar “Fesleğenli Burrata”, “Klasik Dana Carpaccio”, “Levrek Ceviche”, “Somon Tartar”, “Edamame”, “Kabak Tempura”, “Izgara Ahtapot Konfi”, “Ördekli Spring Roll” ve “Tatlı Karides Roll” ile başlayacak. Ana yemekler menüsünde yer alan, özel detaylarla hazırlanmış “Körpe Piliç”, “Tavuk Schnitzel”, “Ağır Ateşte Pişirilmiş Dana Kol”, “Izgara Kuzu Sırtı”, “Bonfile Cafe de Paris”, “Izgara Köfte”, “Izgara Somon”, “Börülce Köftesi”, “Martinez Burger” ve “Kokoreç Tava” gibi lezzetler damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak. Martinez Istanbul’a özgü yemekler ise menünün en özel kısmını oluşturacak. “Peynir Arancini”, “Martinez Dana Carpaccio”, “Kaburga Bun”, “Sırlanmış Somon”, “Istakozlu Bruschetta”, “Humus Yatağında Yeşil Mercimek-Zeytin Salatası”, “Çıtır Ördek Salatası”, “El Yapımı Taze Trüflü Tagliolini”, “Çıtır Ördek”, “Izgara Bonfile”, “Izgara Dana Pirzola” ve “Izgara Deniz Levreği” misafirlerin beğenisine sunulacak.