HomeMagazinKUZEY’E 2 MİLYONLUK DEV TEKLİF

KUZEY’E 2 MİLYONLUK DEV TEKLİF

KUZEY’E 2 MİLYONLUK DEV TEKLİF

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in oğlu Kuzey’e ünlü bir yatak firmasından reklam teklifi geldi. Teklife sıcak baktığı öğrenilen oyuncunun, bu kazancı oğlunun geleceği için bankaya koyacağı iddia edildi.

Özcan Deniz, geçen yıl bir yatak firmasının reklamında oynadı. Reklam filminin yönetmen koltuğunda da oturan Özcan Deniz, çok kısa bir sürede satışları artırdı. İddialara göre rakamların yükselmesinden büyük memnuniyet duyan firma ise geçtiğimiz günlerde yeni bir reklam filmi için oyuncuyu tekrar aradı.

2 MİLYON LİRALIK TEKLİF

Takvim’in haberine göre; yeni reklam filminin bebek odası temalı olacağını belirten yetkililer, oyuncu ve oğlu Kuzey’e 2 milyon liralık teklif yaptı. Bu teklife sıcak bakan Özcan Deniz’in önümüzdeki günlerde Feyza Aktan’dan olan oğluyla ilk kez kamera karşısına geçmesi bekleniyor. İlk reklamdan tam 4 milyon lira aldığı konuşulan oyuncunun son kazancını da oğlu adına açtırdığı bir banka hesabına yatıracağı söyleniyor.

Dizi yapımcılığı da yapan Özcan Deniz, reklam filmlerinin yanı sıra 9 yıl aradan sonra döndüğü sahnelerden de para kazanıyor.

KUZEY KARAN’I SOLLADI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğlu Karan’a 1 milyon liralık teklif gelmişti. Özcan Deniz’in oğlu Kuzey’e 2 milyonluk teklif gelmesi ise ‘Kuzey Karan’ı solladı’ dedirtti.