Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

KIVANÇ TATLITUĞ'UN LÜKS EVİ

KIVANÇ TATLITUĞ'UN LÜKS EVİ

KIVANÇ TATLITUĞ'UN LÜKS EVİ

Teknoloji tutkusunu evine yansıttı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer'le yaşayacağı Bebek'teki evini teknoloji üssüne çevirdi. Ünlü oyuncunun sadece televizyonu bile 50 bin lira.
Geçen ay 2 yıllık sevgilisi Başak Dizer'le Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, yaşamak için Bebek Ayşe Sultan Korusu'nda Boğaz manzaralı lüks bir daire tercih etmişti. Evin dekorasyonunun büyük kısmını stil danışmanı olan Dizer, üstlendi. Kıvanç Tatlıtuğ ise birçok erkek gibi teknolojik aletleri seçti. Yakışıklı oyuncunun, teknoloji tutkusunu ise evine yansıttığı ve lüks dairesini adeta bir teknoloji üssüne çevirdiği öğrenildi. Tam anlamıyla bir PlayStation ve sinema tutkunu olan Kıvanç Tatlıtuğ, televizyonunu 'Curved' modellerden seçti. Sadece televizyon için 50 bin lira ödeyen ünlü oyuncu, 10 bin liraya da özel bir ses sistemi aldı. 

DİZER'E ÖZEL GİYİNME ODASI 

Laptop'un yanı sıra bir de bir bilgisayarı olan Kıvanç Tatlıtuğ'un evinde 2 tane oyun konsolu da bulunuyor. Tatlıtuğ, oyun ve film DVD'leri için de dev boyutta özel bir dolap yaptırdı. Başak Dizer'in ise kendine ait özel bir giyinme odası bulunuyor.

Paris'te 19 Şubat'ta dünyaevine giren ünlü çift, Bebek Ayşe Sultan Korusu'ndaki lüks evlerine yerleşti. Takvim