Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

KEREM BÜRSİN’İN ŞÖHRETİ ÇİN’E KADAR UZANDI

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, ‘Hou Gong Gui Ying’ isimli Çin filminde rol aldı. Bürsin’in ‘Adam’ isimli karakteri canlandırdığı film, ekim ayında vizyonda olacak.

Adı birçok yeni dizi ve filmin kadrosunda geçen Kerem Bürsin, gizemli yanını yine konuşturdu. Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşktan imza attığı tüm projelere kadar tüm hayatını büyük bir gizlilik içerisinde yaşayan oyuncu, kural bozmadı.

AKSİYON VE GERİLİM TARZINDA

Takvim Gazetesi’nin haberine göre; eğitim hayatını ABD’de tamamlayan 30 yaşındaki oyuncu, Hollywood’dan önce Çin sinema sektörüne girdi. Kerem Bürsin’in gözlerden uzak olduğu zamanda boş durmadığı ve Çin yapımı ‘Hou Gong Gui Ying’ isimli bir filmde oynadığı ortaya çıktı. Sinema dünyasının en gözde haber portalı ‘imdb.com’da yer alan bilgilere göre; Bürsin’in oynadığı Çin yapımını dünyaca ünlü yönetmen Antony Szeto yönetti.

Aksiyon ve gerilim tarzındaki filmde ‘Adam’ isimli bir karaktere hayat veren Bürsin’in, uzun süredir aldığı boks ve dövüş derslerini bu filmdeki sahnelerinde de kullandığına kesin gözüyle bakılıyor.

Vizyon tarihi 31 Ekim olan filmin kadın yıldızı ise Hollywood filmlerinde de rol alan Juju Chan.

Milliyet