Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

KEREM BÜRSİN ÇAĞATAY ULUSOY'A GÖNDERME Mİ YAPTI?

KEREM BÜRSİN ÇAĞATAY ULUSOY'A GÖNDERME Mİ YAPTI?

KEREM BÜRSİN ÇAĞATAY ULUSOY'A GÖNDERME Mİ YAPTI?

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya çifti birlikte rol aldıkları reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin çifti ilişkileri ile ilgili ilk kez konuştu. 
 
Serenay Sarıkaya, kendilerine yöneltilen "Birlikte bir projede yer alacak mısınız" sorusuna, "Uzun zamandır hazırlandığımız bir proje var. Netleşince zaten gerekli açıklamalar yapılacak" derken, Kerem Bürsin de "Dizi çalışmaları devam ediyor. Bir grup çalışması oldu. Hikaye bizden çıktı. Bakalım nasıl olacak" diye konuştu.

"Kimseyi rakip görmüyorum"
 
Kerem Bürsin kendisi gibi bir giyim firmasının reklam yüzü olan rol alan "Çağatay Ulusoy'u kendinize rakip görüyor musunuz" yönündeki soruya "Rekabet yanlış bir kelime. Hele yaptığımız işte.Hepimiz meslektaşız. Hayatta tek rakibin kendindir. Hayırlısı olsun" diyerek kimseyi kendisine rakip görmediğini söylemiş oldu.

Evlilik açıklaması

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya hayranlarınının en merak ettiği konulardan biri de hiç şüphesiz ünlü çiftin evlilik düşünüp düşünmediği. 
 
Kerem Bürsin kendilerine yöneltilen evlilikle ilgili sorulara, "Evlilik ciddi bir şey. Biz şu an gayet memnunuz" diyerek henüz nikah masasına oturmayı düşünmediklerini söyledi.